Yılbaşına Özel Ayakkabı ve Çanta Trendleri

2013 yılınında sonlarına yaklaşıyoruz ve yılbaşında ne giyeceğim diye kafalarda soru işaretleri oluşmaya başladı. Bizde bu soruna çözüm üretmek için çanta, ayakkabı, abiye, şal, atkı bu tarz konularda bir yılbaşı yazı dizisi oluşturduk. Şimdi yeni yazı dizimiz olan Çanta ve Ayakkabı modellerine geçelim, bakalım bu yılbaşında neler moda olacak.

Hangi Ayakkabı ve Çanta Tercih Edilmelidir?

Yılbaşı gecesine özel bir kombin yapmayı düşünüyorsanız ayakkabılarınız ve çantanız çok ışıltılı olmalı ki gecede fark edilebilesiniz. Yılbalı gecesinde kadınlar arasında bir şıklık yarışının olacağı aşikardır. Bu yarışta geri planda kalmamak için sizde bizim önerilerimize kulak verin. Yukarıdaki önerimiz sade bir kıyafet seçiminde kullanılabilir. Peki, elbiseniz çok ışıltılı ve göz alan bir modelse ne yapacaksınız? Tabiki tam tersini yapacaksınız. Daha sade ayakkabı ve çantayla kombinleme yapacaksınız. Buna dikkat etmezseniz çok karışık bir görümüm ortaya çıkacaktır ve sizi kötü gösterecektir.

yilbasina-ozel-ayakkabi-ve-canta

Nasıl Bir Çanta Kullanmalısınız?

Yılbaşı gecesinde eğer bir partide, balo salonunda olacaksanız tabiki minimal çantalar kullanmalısınız ki partide rahatça vakit geçirebilesiniz. Büyük bir çanta çok kötü bir çanta oalcaktır, koyacak yer bulunmaz ve size ayak bağı olacaktır. Minik bir çanta fazla yer kaplamaz ve eğlenmenize mani olamaz.

ayakkabi-ve-canta-modelleri

Nasıl Bir Ayakkabı Kullanmalısınız?

Yılbaşı gecesine özel kıyafetiniz hazır, bu kıyafete uyumlu bir çantada seçildi, şimdi bu kombini taçlandırmanın zamanı geldi, kombine uyumlu bir ayakkabı seçmelisiniz. Yılbaşında gözler sizin üzerinizde olacağından ve eğleneceğinizden dolayı ince topuklu ayakkabılar giymelisiniz. Bu şekilde bir seçim sizi daha kadınsı gösterecek ve bütün gözler sizde olacaktır. Bu sezon özellikle rahatlığa önem verilen bir sezon olduğundan çok şanslıyız, modaya körü körüne bağlanmak zorunda değiliz. Eskisi gibi illa renkler uyumlu olacak diye bir kural yok, uyumsuzlukların uyumluluğunun modasını keşfedeceksiniz. Cümleyi kurmak biraz zor oldu ama olsun 🙂 Bunu dedik diye onlarca rengi birbirine katıp kombin yapmayın sakın.

Kaynak : Goo

Yorum Yaz - Soru Sor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir