Ozon Yağı Mucizesi!

Ozon yağı, Mikrop kırıcıdır. Suda ve havada mikrop, bakteri ve kötü koku bırakmaz. Ozon yağıyla ilgili az bilinenler..

Çocuklarınızın en sık karşılaştıkları problemlerden biri sivilce. Hayatlarını kabusa çeviriyor kimi zaman .Tabi sizin hayatınızı da. Doktor doktor dolaşıp, bir çözüme ulaşamıyorsunuz biliyoruz. Verdikleri ilaçların yan etkileri çocuğunuzun geçirdiği sinir krizleri canınıza yetti.Peki Ozon yağını hiç denediniz mi ? Doğadaki en kuvvetli dezenfektandan bahsediyoruz size.Çocuğunuz sivilcelerinden kurtulacak, siz de rahat bir nefes alacaksınız. Tabi bu arada siz de güzellik iksiri olarak kullanabileceksiniz ozon yağını.Nerelerde kullanabilirsiniz ? Yazımızı okuduğunuzda , bize hak vereceksiniz.
Ozon yağı, Mikrop kırıcıdır. Suda ve havada mikrop, bakteri ve kötü koku bırakmaz. Ozon kararsız yapısı ve kısa süre sonra tekrar Oksijene dönüştüğü için DOĞALDIR ve YAN ETKİSİ YOKTUR. Ozon, en etkili oksidandır, kuvvetli bir mikrop, bakteri öldürücüdür, çevre dostudur, atık bırakmaz, doğaldır.

Ozon Yağı

Ozon gazı ile birleştirilmiş saf zeytinyağı ile deri üzerine yapılan masaj sayesinde sağlıklı, parlak ve düzgün bir cilde sahip olmak mümkündür. Ozon gazı, zeytinyağı içerisine enjekte edilerek, yağı koyulaştırır ve ağartır. Ozon yağı uygulanan ciltlerin üzerindeki hastalıklara özellikle yanıklara olan etkisi gözle görülür nispettedir. Dokuları gençleştirme özelliğinden dolayı belli bir süre kullanılması halinde cilde parlaklık veren etkisi görülecektir.
Ozon yağı uygulanan bölgelerde, yaşlı hücrelerin ölmesi ve kan dolaşımının hızlanmasını sağlar. Yüzün yaşlılığa bağlı olarak kırışmasını geciktirir, göz halkalarının ve morluklarının giderilmesine yardımcı olur. Ozon yağı uygulanan cildin elastikiyeti artar, selülit tedavisinde gözle görülür bir etki meydana getirir.

Ozon Yağı Vücuda Nasıl Uygulanır?

Ozon yağı; masaj yoluyla uygulanabilir ve olumlu etkileri kısa sürede gözlenebilir. Uygulandığı bölgelerde kan dolaşımı artar ve yaşlı hücrelerin ölmesi hızlanır. Cildin elastikiyetini düzeltmek için ozon yağı birebirdir. Ozon yağı başarılı bir şekilde selülit tedavisinde de uygulanır.

Ozon Yağın Raf Ömrü Ne Kadardır?

Ozon yağı son kullanma tarihi yoktur. 17 yıl kalıcı olduğuna dair raporlar mevcuttur. Uzun süre saklamak için, buzdolabında ya da soğutucuda bekletilmesi gerekir.

Ozon Yağının Etkili Olduğu Rahatsızlıklar:

Selülit Tedavisinde;
Yeterli miktarda yağı elinize alın. Selülitli bölgeye, hafif basınç ve dairesel hareketlerle masaj yaparak, yağ cilt tarafından emilinceye kadar uygulayın.
Akne, Sivilce ve Uçuklar;
Yüzünüzü yıkadıktan sonra günde iki kere ozon yağını masaj yaparak uygulayın. Ozon yağı yüzünüzdeki dolaşımı arttırır ve gün içerisinde karşılaştığınız zararlı toksinlerden arınmak için yardım eder.
Sporcu Ayakları;
Temiz ve kuru ayağınıza günde 2 – 3 kez uygulayın. Ayak mantarlarını ayağınızdan uzak tutar.
Çürükler;
Ozon yağını çürüğe uygulayın. Ağrıyı azaltır, hücre dokularını iyileştirir, iyileşme sürecini hızlandırır.
Kesikler, Yaralar;
Ozon yağını her türlü cilt yarası ve sıyrık için kullanabilirsiniz. Günde 2 kez uygulayabilirsiniz. Ozon Yağının en büyük etkisi açık ve kanamalı yaralarda görülmüştür.
Kepek ve Kafa Derisi Problemleri;
Saçınızı yıkayın. Daha sonra ozon yağını saç derisine uygulayın. Derinin içerisine doğru masaj yapın. Eğer mümkünse saçlarınızı hafif sıcak bir havluyla sarıp 1 saat bekletin.
Pişik;
Pişik olan yerlere uygulayın. Acıyı ve yanmayı durdurmaya, iyileştirme yardımcı olur. İyileşene kadar günde 2 ya da 3 kez uygulayın. Bebeğinizin banyo suyuna da birkaç damla ozonlu yağ damlatabilirsiniz.
Baş Ağrısı;
Ağrıyan bölgenize bir kaç damla ozon yağı ile masaj yapın.
Hemoroid;
Tahriş, kaşıntı ve ağrıyı azaltmak için anal bölgeye ozon yağı uygulayın. İyileşene dek günde 2-3 kez tekrarlayın.
Sinek Isırıkları ve Arı Sokmaları;
Ozon yağını, etkilenmiş bölgeye ovarak uygulayın. Kaşıntıyı hızlı bir şekilde yok eder. Bir antiseptik gibi davranır. Acıyı azaltmaya ve iyileştirmeye yardımcı olur.
Kas Ağrıları;
Spazm, kramp ve ağrıları iyileştirmek için etkilenmiş bölgeye yavaşça masaj yapın. Ozon yağı özellikle sırt ağrıları ve boyun ağrıları için kullanılabilir.
Tırnak Mantarı;
Tırnağı mümkün olduğu kadar kesin. Sonra ozon yağı ile ovun. Mantar oksijen olan yerde yaşayamaz. Günde 2 kez uygulayın.

Tavsiyeler:

Yazının başında belirttiğimiz gibi, Ozon yağının hastalıkların tedavisinde kullanımı giderek yaygınlaşmakta. Hâl böyle olunca, istismar edilmesi söz konusudur. Bu yüzden ozon yağı satın alırken güvendiğiniz aktar veya eczacılardan satın almanızı öneririz. Böylece satın alınan ozon yağının hakiki olduğuna emin olabilirsiniz.

 

Yorum Yaz - Soru Sor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir