Gönderen Konu: resimli bişey denemeleri...1...  (Okunma sayısı 769 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı amannebileyimya

  • K A L B İ M
  • *
  • İleti: 4.809
  • Cinsiyet: Bayan
  • get up!..stand up!..don't give up the fight!..
resimli bişey denemeleri...1...
« : 01 Aralık 2007, 00:16:00 Cts »


        alphonse yakışıklı bir genç erkekti..gerçi ilk doğduğunda rengi ailesini biraz ürkütmüş,ama büyüdükçe normal dönmüş ve herkes derin bir 'ohh' çekmişti..
        kendisi son derecede duygulu ve hayvan dostu bir şahsiyetti..küçükken sürekli evcil hayvanları olmuştu..
        bu ince ruhlu yetenekli genç,boğulmaktan kurtardığı bir kadının hayatını nasıl da değiştireceğini nerden bilebilirdi ki..
        kadın köklü bir aileden gelen aristokrat bir adamın eşiydi..ve adam,eşini kurtaran bu gence olan mnnettarlığını nasıl ifade edeceğini bilemiyordu..
        alphonse'a,sahibi olduğu sayısız şirketlerden birinde yönetici olarak görev verdi..delikanlı çok mutluydu,kendini süper hissediyordu..
         bu arada onu biricik güzel kızlası isabella ile de tanıştırdılar..isabella hiiç vakit kaybetmeden derhal alphonse'a aşık oldu..fakat alphonse ona karşı sadece arkadaşça hisler besliyordu..
         o,arada bir öğle yemekleri için gittiği kafede tanıştığı daniela'yı beğeniyordu..daniela civardaki bir ayakkabı mağazasında tezgahtardı..
         öte yandan daniela da rodrigo'ya aşıktı..fakat rodrigo son derecede kötü bir insandı..pek nazik,pek kibar görünüyordu ama daniela'yı salladığı falan yoktu,bir süre gönül eğlendirip terketmek niyetindeydi..
         isabella'nınsa aşkından gözleri kör olmuştu adeta..yürürken yerli tersiz,nesnelere çarpıyor,demliğe çay doldurucam diye böcek ilacı sıkıyor,annesine 'günaydın madam..nasılsınız?' falan deyip üstüne bir de reverans yapıyor,böyle saçmalayıp duruyordu..
         alphonse ise bir yandan aşk-meşk hayatını düzene sokmaya çalışırken diğer yandan kariyerini de ihmal etmiyor,rakiplerini tek tek eleyerek,kendi alanında bir yıldız olma yolunda emin adımlarla ilerliyrdu..artık yıldız olup da ne halt olacaksa..hırs işte,napiceksin..
         o sırada daniela rodrigo'yla daha sık görüşür olmuştu..başına gelebilecek şeyler konusunda onu uyarıp duran alphonse'a aldırmıyor,onun rodrigo'yu,kıskandığı için kötülediğini düşünüyordu..
         ne var ki fazla zaman geçmeden rodrigo gerçek yüzünü gösterdi..daniela'nın çalıştığı ayakkabı kompleksinin ortaklarından birinin kızı olan sandra ile tanıştı ve daniela'yı da oracıkta terketti..
         daniela üzgün ve perişan bir haldeydi..işe de saçı başı dağınık,makyajı akmış vaziyette gelmeye başlamıştı..birkaç uyarı aldı,aldırmadı..sonunda onu işten çıkardılar..
         rodrigo derhal kızı avutma işine soyundu..artık haftada birkaç kez görüşmeye başlamışlardı..
         isabella durumdan dolayı büyük üzüntü duyuyordu..daha fazla dayanamayarak duygularını ailesine açtı ve yardım istedi..
          fakat aile üyeleri aklıbaşında insanlardı be her biri isabella'yla tek tek konuşarak ona zorla güzellik olmayacağını,şımarıklık yapmamasını söylediler ve hatta nazik bir dille bu konuda fazla ısrar etmesinin hıyarlık olabileceğini eklediler...
         çok sinirlenen isabella,birtakım kötü huylu arkadaşlarıyla bir plan yaparaktan,daniela-alphonse aşkını sabote etme çalışmalarına başladı..
        hatta alphonse'u bir temiz dövmesi için tonla para dökerekten bir de mafyasal eleman tuttu..fakat bunların hiçbiri fayda etmedi..isabella artık pes etmeye karar vermişti kiiiiiii.................
       tam o sırada daniela salıncaktan düşmek suretiyle beyin kanaması geçirerek öldü..bu kez alphonse'un teselli edilmesi gerekiyordu ve isabella derhal kolları sıvadı..
       alphonse'u olayın şokundan kurtarmak için çok uzun süre uğraşması gerekti..uğraştı da..yanından ayrılmadığı,hatta zaman zaman çocuğun içine baygınlıklar gelerek kızı boğazlamak falan istediği uzun ve sabırlı bir süreçten sonra,sonunda alphonse'u biraz olsun hayatın içine katmayı,neşelendirmeyi başardı..
       iki sevgili mutlu bir şekilde hayatlarına devam ettiler..veya etmediler..artık bundan sonrasını da ben düşünecek değilim..yemin ederim şiştim yaa..daha uğraşıp mantık hatası falan aramıycam,bulana da selam ederim,zaten pembe dizinin mantıklı olması gerekmiyor kardeşim..hatta,bunun mantıklı olması başlıbaşına mantık hatası sayılır..ay içime fenalıklar geldi..
       

« Son Düzenleme: 01 Aralık 2007, 04:38:08 Cts Gönderen: amannebileyimya »
eline sağlık tanrı'm, leyla çok güzel olmuş..tanrı'm eline sağlık,dünya da güzel olmuş..keşke biraz ölmesem.. : )

Çevrimdışı MynE

  • Forum Delisi
  • *
  • İleti: 413
  • Cinsiyet: Bayan
  • =))
resimli bişey denemeleri...1...
« Yanıtla #1 : 06 Aralık 2007, 23:27:38 Prş »
çok güzel bişi olmuş bu ya  :)
Hayat çok güzel. Gülersen =)