Gönderen Konu: Temmuz 2009 / Korayhan - Zamansız Bir Son...  (Okunma sayısı 2114 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı morkelebek

  • Süper Moderator
  • *
  • İleti: 5.390
  • Cinsiyet: Bayan
  • ...
Temmuz 2009 / Korayhan - Zamansız Bir Son...
« : 01 Eylül 2009, 00:01:47 Sal »

Yalanlarla dolu bir hayatta doğan güneş, kısa ömrüme anlam katan yaşama sebebimsin..
Sığınmak istediğim limanda bana yer yok, vuslata doğru demir alma vakti artık, sonsuzlukların boğucu yanlızlıklarında yok olma vakti...Sonra el sallıyorsun bana, gitme!! der gibi...Ve ben bir daha tutunuyorum hayata..bir daha... bir daha..

Uzatıyorsun ellerini bana doğru, uzanıyorum ellerini tutmak için...Sonra aramızda uzun bir karanlık, ulaşamıyorum sana, tutamıyorum ellerini...Haykırıyorum, sesimi duyan yok...Karanlıkların sessizliklerinde boğuluyorum...Ve ağlıyorum...Dualarımda hep sen...

Bu aşka ağlıyor dağlar taşlar, ağaçlar hüzünlerinden bir yaprak daha düşürüyor dallarından...
Şarkımız çalınırken köhne bir meyhanede, efkarından bir sigara daha yakıyor akşamcı doslarım, bir kadeh de ikimiz için içiyorlar fazladan...Gözyaşları hep bu aşka..

Sonra ikimiz...sadece sen ve ben..sessiz..konuşmuyorsun, konuşmuyorum..Yine elini uzatıyorsun bana doğru, tutmak istiyorum ve elimi uzatırken sana, ruhum bedenimden ayrılıyor...Bir Veda..Hoşçakal diyorum... Duyamıyorum, güle güle aşkım, deyişini...Ve sonra yine karanlık, yine yanlızlık...Yine hüzün.

Ve sonra gözlerini görüyorum, hayatıma ışıltıyla bakan, hayatıma anlam katan gözlerini...Bir öpücük konduruyorsun dudaklarıma, hayata sarılmak istiyorum...Ve sonra karanlık...Ve sonra zamansız bir ayrılık...
Ve sonra zamansız bir son...Ve sonra...bitti...Korayhan


Tebrikler - Kalbim Gen tr Yönetimi.
Sahici...