Kalbim.GEN.TR > Duyurular ve Yenilikler

Nerden? Nereye?

(1/9) > >>

Cσ∂єx:
Merhabalar,

Sitemi her gün güncelliyorum. Çünkü bunu her saat, her dakika yapmak zorundayım. Ben olmadığım zaman sitenin işlevinden sorumlu arkadaşlarımız var nihayetinde. Ancak işin başında olan bir "iş adamı" gibi olmak daha güzel bana göre. Bugün yine siteyi gezerken bir şey dikkatimi çekti. Forumumuzdaki online sayısı...Hemen "hatıralarıma" aldim. Daima bir şeyleri saklamayi çok sevmişimdir. Yeri geldiginde göstermek bana büyük bir haz veriyor. Hatırlıyorum da siteyi ilk açtığımda amaci farklıydı. Hatta bir arkadaşımdan 'borç' alarak isim hakkını aldığımı ve daha sonra da sağda/solda çalışarak host paketi aldığım günleri biliyorum. (Bu arada isim hakkını bana alan Onur arkadaşıma da buradan çok teşekkür ediyorum. Siteye uğramıyor ama 'hakkı' geçti. Belki bir gün okur...) Gunde siteye 2-3 kişi girer yada girmezdi. Aşk, ayrılık üzerine çok yazım vardi. Siteyi bir kız arkadasima "hitap" edip, yazilarimi yayımlamaktı amacım. Tabii 2 sene kadar once...

// İşte o zamanki tasarımım. Yada tasarımımız...


Aradan 2 sene geçti. Şu an site günde binlerce insanın ziyaret ettiği, kapsamı çok fazla olan site haline geldi. PC.NET dergisinde, TRT 2'deki Web ve Bilgisayar konulu "Internet TV" programında tanitimlari yapıldı. Şu ana kadar siteden herhangi bir para geçmedi elime. Geçmesini de istemiyorum zaten. Gün geçtikçe bir şeyin farkına vardım. Kendi kendimi ifade etmek nasıl bana haz veriyorsa, insanlarında kendini ifadesi onlara o derece haz verebilecekti... Bunu düşünerek sitenin formatını bu yöne doğru değiştirdim. VE site bugünkü halini aldı...Aklıma esti işte... Her zamanki gibi paylaşmak istedim.

// Teşekkürler.

JackDanieLs:
Merhaba, öncelikle hemen kendimi tanıtayım. Ben Onur... Özgür abinin de dediği gibi bu site buralara bin bir uğraşlarla açıldı. Özgür abi çok çalıştı/çabaladı size bu siteyi sunmak için. Bu site tamamen seven ve sevmeyi bilen kişileri bir platformda toplamak içil açıldı ve 2 yıldır sizler için süren uğraşlar sonunda bu güzel noktaya gelindi..

Aslında Özgür abi bir şeyi yanlış biliyor. Ben sadece FORUM'a girip bir şeyler eklemiyorum. Halbuki siteyi sık sık ziyaret ediyorum.

Siteyi bu hale getirmek için zamanını ve birazda kendisini feda eden Özgür ŞAHİN'e teşekkür ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum..

kIvırcIk:
Sen herşeyin en iyisine layıksın. Nerden nereye.... Çalışan başarır tabi senin de yaptığın bu. Ne diyelim HELAL OLSUN... ;D

CrunCh:
Özgür abimi gönülden destekliyor ve elimden gelen yardımı yapacağımı söylemek istiyorum... Ve de O'nun ev arkadaşı olmaktan duyduğum gurur ve mutluluğu sizlerin önünde tekrar etmek istiyorum. Özgür abi, sen herşeyin en iyisine layıksın. Her zaman...

ExcuseMe:
Ben bu sitenin eski halinide bilirim o zaman da güzeldi şimdide güzel zaten özgür abi güzel sitesimi güzel olmasın iyili varsın abi yoksa o bu sitelerde savrulup gidicem valla nediyim abi kısacası keşke dediğin tüm güzellikler seninle birlikte olsun.. Her konuda fedakarlık yapmaya hazırım ağbi..

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git