Kalbim.GEN.TR - Kalplerin buluştuğu tek adres!

Kalbim.GEN.TR - Genel => Astroloji / Fallar => Konuyu başlatan: Ada - 24 Eylül 2007, 23:06:23 Pzt

Başlık: Küp+Merdiven+ Kelebek= Siz?
Gönderen: Ada - 24 Eylül 2007, 23:06:23 Pzt
KÜP
Çölde yürüyorsunuz ve birdenbire karsiniza bir küp çikti.
- Büyüklügü ne kadar?
- Ne tür bir materyalden yapilmis?
- Ne renk?
MERDIVEN
Küpün çevresinde dolasirken bir merdiven kesfettiniz.
- Nasil bir merdiven?
a. Itfaiye merdiveni tipinde, ama ayaklari yerde.
b. Iki bacakli merdivenlerden (boyaci merdiveni gibi)
c. Döner merdiven
d. Genis ve saglam basamaklari olan, heybetli bir merdiven
- Uzunlugu ne kadar?
a. Çok uzun
b. Yaklasik benim kadar
c. Oldukça kisa
- Ne tür bir materyalden yapilmis?
a. Demir ya da çelik
b. Ahsap
c. Mermer ya da çimento
AT (yalniz kadinlar yanitlayacak)
Yolunuza devam ederken karsinizda bir at beliriverdi.
- Nasil bir at
bu?
a. Iri ve güçlü
b. Zayif ya da siska
c. Minik ve bodur

- Rengi ne?
a. Beyaz
b. Siyah
c. Alacali
d. Kahverengi
KELEBEK (yalniz erkekler yanitlayacak)
Yolunuza devam ederken karsinizda bir kelebek beliriverdi.
- Nasil bir
kelebek?
a. Kocaman
b. Minicik
c. Normal

- Peki ne renk?
a. Pastel renkli
b. Siyah
c. Beyaz
d. Rengarenk
FIRTINA
Hala çölün ortasindasiniz ve firtinanin yaklastigini hissediyorsunuz. Etrafinizi kolaçan ettiginizde gördükleriniz yalnizca küp, merdiven ve at/kelebek. Tam o anda hava karariyor, kumlar uçusmaya basliyor. Toz duman dindiginde karsinizda tek bir sey kaliyor. Hangisi?

a. Küp
b. Merdiven
c. At/Kelebek
DEGERLENDIRME:

- Küpün boyutu: Küp, kisiliginizi simgeler. Ne kadar iri bir küp hayal ettiyseniz, kendinize o kadar çok güveniyorsunuz demektir. Dev bir küp, narsisizmin sinirlarinda oldugunuza, ufacik bir küp ise kendinizi çok küçük gördügünüze isaret eder. Küpün boyu yaklasik sizin kadarsa, çok gerçekçi bir bakis açisina sahipsiniz ve kendinizden eminsiniz demektir.

- Küpün materyali: Küpün yapildigi materyalin dayanikliligi önem tasir. Cam veya kumdan yapilmis bir küp, çok hassas bir kisiliginiz oldugunun isaretidir. Ayni zamanda hata yapmaktan korktugunuzu ve elestiriden incindiginizi gösterir. Buz veya kristal yanitini verdiyseniz kendine
güveniniz en ufak bir darbede zedeleniyor. Lastikten yapilama bir küpün anlami, kendinizi ortaya koymadan her durumu idare edebilmenizdir. Ahsap ya da plastik bir küp, derinlerde yatan bir güvensizligi yüksek bir irade gücüyle sakladiginizi gösterir. Granit, çimento ya da çelik gibi bir
madde güçlü, kararli ve basarili lider kisiliklerin sembolüdür. Altin, gümüs, platin ya da elmas küpler yapmacikligi isaret eder ve genelde pek hos karsilanmayan bir narsisizmin simgesidir.


- Küpün rengi: Küpün rengi, ruh halinizi, disa dönüklügünüzü, yeni deneyimlere açikliginizi anlatir. Saydam ya da isikli bir küp, en mahrem yanlarinizi sergilemekten kaçinmakla birlikte disa açilma isteginin göstergesidir. Kirmizi ve turuncu küpler, yasami ve aski dolu dolu yasamak isteginin habercisidir. Sari bir küp, çok fazla sey bekleyen, haklari
ihlal eden, agresif kisiliklerin tercihidir. Yesil yaniti verdiyseniz uyumlu, arabulucu ve açik bir kisiliginiz var. Mavi küp, soguklugun, duygularini gösteremeyen bir kisiligin ve incinme korkusunun isaretidir. Lacivert yaniti idealist, hayal gücü gelismis, iletisim yetisi kuvvetli ve güvenilir kisilerin seçimidir. Mor küpler ironiyi, entrikayi seven,
ortaligi karistiran kisileri anlatir. Beyaz yaniti yogun duygular yasamaktan uzak, diplomatik yetenegi olan, saf kisilikleri yansitir. Siyah bir küp içedönük, açilamayan, hassasiyetini saklayan bir karakteri anlatir. Gri yaniti ise duygusalliktan korkan ve kontrollü olan herseyde güvenlik duyan yapidaki insanlari açiklar.

- Merdivenin türü: Ayaklari yere basan bir itfaiye merdiveni
seçtiyseniz, güvenmekte sorlaniyorsunuz. Bunun nedeni, muhtemelen yasamis oldugunuz bir hayal kırıklıgi. Umursamaz görünümünüzün altinda yeniden güvenme istegi
yatiyor. Iki bacakli merdivenleri seçen kisiler yeni arkadasliklara her zaman açik, ancak tavirlarinda biraz yapmacik kisilerdir. Kendisini kötü hissettiginde arkadaslarindan destek beklese de ihtiyaç aninda yardima
kosacak kisiler degillerdir. Döner merdivenleri seçenler az ama öz dostluklardan yanadir.
 En derin sirlarini paylastiklari arkadaslarini sahiplenir ve çok kiskanirlar. Heybetli ve saglam merdivenlerin anlami, arkadasliga verilen büyük degerdir. Baglilik, sorumluluk ve sefkat, kisinin yasami boyunca yasadigi duygulardir.
- Merdivenin boyutu: Yeni arkadasliklara ne kadar açik oldugunuzun isaretidir. Ne kadar uzun bir merdiven tasarladiysaniz, arkadasliklara o kadar açiksiniz.

- Merdivenin materyali: Seçtiginiz materyal ne kadar dayanikliysa, eski arkadasliklariniza verdiginiz deger ve vefa duygunuz o denli agir basar.

- Atin boyutu: Iri bir at yaniti verenler kendisini koruyacak,
güvenilir, güçlü ve sefkatli bir es ile romantik ask beklentisi
içindedir. Zayif ya da siska atlar, eslere güvensizligin simgesidir. Bu yaniti verenler genellikle ask acısı çektikleri ya da terk edildikleri bir dönemde bulunurlar. Kisa ve bodur yaniti, partnerinizi daha çok bir kardes gibi gördügünüze, yakinlik duymadiginiza delalettir ve ask konusunda hayal kirikligini ifade eder.

- Atin rengi: Beyaz dediyseniz, beyaz atli prensinizi ariyorsunuz ve çok romantik, hayalperest bir insansiniz. Siyah yanitini verenler son derece cazibeli bir sevgili isteyen, bu ugurda pek çok seyi göze alan kisilerdir. Yari doru, yari beyaz atlari seçenler dengeli, açık, duygusalligin mantikla esit oldugu bir beraberligin
özlemini tasir. Kahverengi bir at yaniti, asktan çok güven duygusuyla gelisen bir bagliligin ve aile kurumunun göstergesidir.- Kelebegin boyutu: Dev bir kelebek, sevdiginiz kadini hayatinizin merkezi yaptiginiz anlamina gelir. Sizin için tek bir kadin vardir ve onu herkesten güzel, zeki, vazgeçilmez, vs bulursunuz. Ask, hayatinizin anlamidir. Minik bir kelebek dediyseniz, muhtemelen asktan vazgeçtiginiz bir dönemdesiniz. Bu durumda aska ve partnerinize karsi kayitsiz oldugunuz sonucu çikar. Seçtiginiz normal boyutlarda bir kelebekse, sicak, yumusak, sefkatli bir hayat ortagi ariyorsunuz.


- Kelebegin rengi: Pastel renkli bir kelebek yumusakbasli ve çocuksu bir kadin istediginizi gösterir. Siyah yaniti verdiyseniz sizin için çok önemli ve tutkuyla baglanacaginiz bir kadin istiyorsunuz. Beyaz kelebek diyenler 'hayal gibi' bir sevgili arayisi içindeler. Hassas, narin ve son derece ruhani bir kadin arayan bu erkekler için sefkat ön planda. Rengarenk bir kelebek istediyseniz güçlü duygular ve heyecan pesindesiniz. Deli dolu ve maceraci bir kadin size uygun.


- Firtinadan geriye ne kaldi: Seçiminiz, en zor anlarda, en kötü günlerde yaninizda kalacak ve her zaman güveneceginiz sıgınagınızı isaret eder. Merdiveni seçtiyseniz arkadaslariniza, at/kelebek dediyseniz partnerinize,
küp dediyseniz kendinize güveniyorsunuz demektir.
 
 
Başlık: Küp+Merdiven+ Kelebek= Siz?
Gönderen: Nazlıcan - 24 Eylül 2007, 23:32:16 Pzt


 Büyüklügü ne kadar? kocaman bir küp:):Küpün boyutu: Küp, kisiliginizi simgeler. Ne kadar iri bir küp hayal ettiyseniz, kendinize o kadar çok güveniyorsunuz demektir.
 - Ne renk? kırmızı:).. Kirmizi ve turuncu küpler, yasami ve aski dolu dolu yasamak isteginin habercisidir.
 a. Demir ya da çelik :  Granit, çimento ya da çelik gibi bir
madde güçlü, kararli ve basarili lider kisiliklerin sembolüdür
a. Itfaiye merdiveni tipinde, ama ayaklari yerde.
a.  uzunlugu ne kadar :Çok uzun  Heybetli ve saglam merdivenlerin anlami, arkadasliga verilen büyük degerdir. Baglilik, sorumluluk ve sefkat, kisinin yasami boyunca yasadigi duygulardir.
 b. Siyah: Iri bir at yaniti verenler kendisini koruyacak,
güvenilir, güçlü ve sefkatli bir es ile romantik ask beklentisi
içindedir.
 Toz duman dindiginde karsinizda tek bir sey kaliyor. Hangisi?

a.  fırtınadan geriye ne kaldı:Küp: küp dediyseniz kendinize güveniyorsunuz demektir.
 
sonuna kadar kendime güveniyorum  ;) ay sonun da bitirdim  tşk pucca test için kanıta gerek yoktu ama yinede tuttu:)
Başlık: Küp+Merdiven+ Kelebek= Siz?
Gönderen: Ada - 24 Eylül 2007, 23:38:11 Pzt
Rica ederim canım. : )
Başlık: Küp+Merdiven+ Kelebek= Siz?
Gönderen: Sibbosh - 25 Eylül 2007, 00:21:59 Sal
  KÜp
Büyüklügü ne kadar? Dev bir küp, narsisizmin sinirlarinda oldugunuza, ufacik bir küp ise kendinizi çok küçük gördügünüze isaret eder

Ne tür bir materyalden yapilmis?Cam veya kumdan yapilmis bir küp, çok hassas bir kisiliginiz oldugunun isaretidir. Ayni zamanda hata yapmaktan korktugunuzu ve elestiriden incindiginizi gösterir.

                                          MERDIVEN

- Ne renk?Yesil yaniti verdiyseniz uyumlu, arabulucu ve açik bir kisiliginiz var

Nasil bir merdiven?Ayaklari yere basan bir itfaiye merdiveni
seçtiyseniz, güvenmekte sorlaniyorsunuz. Bunun nedeni, muhtemelen yasamis oldugunuz bir hayal kırıklıgi. Umursamaz görünümünüzün altinda yeniden güvenme istegi
yatiyor.

Merdivenin boyutu Yeni arkadasliklara ne kadar açik oldugunuzun isaretidir. Ne kadar uzun bir merdiven tasarladiysaniz, arkadasliklara o kadar açiksiniz.Yaklasik benim kadar.

Merdivenin materyali_?. Seçtiginiz materyal ne kadar dayanikliysa, eski arkadasliklariniza verdiginiz deger ve vefa duygunuz o denli agir basar.(Ahsap)

Nasil bir at bu?Iri bir at yaniti verenler kendisini koruyacak,
güvenilir, güçlü ve sefkatli bir es ile romantik ask beklentisi
içindedir.

Atin rengiBeyaz dediyseniz, beyaz atli prensinizi ariyorsunuz ve çok romantik, hayalperest bir insansiniz

Fırtına_?at/kelebek dediyseniz partnerinize
Başlık: Küp+Merdiven+ Kelebek= Siz?
Gönderen: SAILORMOON_AYKA - 11 Ağustos 2009, 18:51:22 Sal
Cok guzel bi testi tesekkurler.Bire bir tutduda :D
Başlık: Küp+Merdiven+ Kelebek= Siz?
Gönderen: morkelebek - 11 Ağustos 2009, 23:21:38 Sal
İlginçti...