2016 Yılbaşı Saç Modelleri

Yılbaşı gecesi, özellikle bütün bir yıl içerisinde şık ve farklı bir saç modellerini denemek için en iyi fırsatlardan biridir. Bunun yanı sıra sadece ilginç bir saç modeli değil, bir çok parıltılı saç aksesuarları da yeni yıla girerken, ‘abartıyor muyum’ korkusu olmadan, gönül rahatlığıyla uygulanabilir. Yılbaşı gecesini hangi mekanda geçireceğimiz, yılbaşı gecesinde ne giyeceğimiz ya da nasıl bir makyaj yapacağımız konusunda karar verirken oldukça etkili olacaktır. Yine de kutlama gecesi nerede olursa olsun farklı bir saç modelini uygulamış olmanız kimse tarafından yadırganmayacaktır.

2016 Yılbaşı gecesine özel kardan adam, fiyonk, melek, Noel Baba ve kar tanesi benzeri figürler saç aksesuarı seçerken aklınızın bir köşesinde bulunsun. Oldukça basit bir at kuyruğu ve ya topuzunuzu bu figürlerden biriyle kombinlemeniz yılbaşına özel harika bir saç modeli yapmanızı kolaylaştıracaktır. Yılbaşı gecesine özel bir saç yaptırmak için kuaföre gitmeye vakti olmayan kadınlar, bu tarz bir aksesuarla hiç zorlanmadan, oldukça dikkat çekici bir yılbaşı saç modeli uygulayabilir.

Saç modelinize uygun çabuk bir şekilde yılbaşı ruhu katmanın yollarından biri de ışıltılı taşlı, simli veya parlak boncuklarla süslü bir saç tokası ya da taç benzeri aksesuar kullanmanız olabilir. Özellikle topuz, at kuyruğu veya örgü benzeri saç modellerinden yararlanamayan kısa saçlar için bu tarz aksesuarlar saçınızı hareketlendirmek için oldukça işe yarayacaktır.

Kıyafetinize uyumlu bir renkte veya kırmızı, beyaz ya da yeşil renklerde oldukça havalı tek bir aksesuar bile, yılbaşı gecesi için özendiğinizi gösterecektir. Bu tarz örnekleri aksesuarınıza göre farklı tarzlarda kullanabilirsiniz.

Eğer klasik bir tarzınız varsa veya saç aksesuarları size ya da kıyafetinize uygun değil diye düşünüyorsanız, gece boyunca oldukça rahat edeceğiniz, kolay bozulmayacak bir saç modeli uygulamanızda fayda olacaktır. Kışın rüzgarlı ya da yağışlı gece sizi bekliyor olabilir. Dışarıda beklemek zorunda kaldığınız bir an olursa saçınızın kolayca bozulmasını istemezseniz.

2016 Yılbaşı saç modelleri ve size ilham verecek harika fotoğrafları sizin için derledik :

Yorum Yaz - Soru Sor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir