Kalbim.GEN.TR - Kalplerin buluştuğu tek adres!

Genç Beyin => Kim Kimdir? => Ünlüler => Konuyu başlatan: razi - 29 Ağustos 2008, 16:42:41 Cum

Başlık: KÜÇÜK KASABADAN ŞÖHRETE UZANAN YOL...
Gönderen: razi - 29 Ağustos 2008, 16:42:41 Cum
KÜÇÜK KASABADAN ŞÖHRETE UZANAN YOL...
Beyazperdede ya da parlak sahnede izlediğiniz ünlüler de bir zamanlar sıradan bir hayat yaşıyordu. Peki ün ve başarıyı nasıl yakaladılar?

İşte ünlüerin başarı öyküleri...

Julia Roberts
Pretty Woman'ın güzel starı, ABD'denin güney bölgesinde bulunan Georgia eyaletinde Smyrna'da küçük bir kasabada dünyaya geldi. Çovukken veteriner olmak istiyordu. Şu an  140 milyon dolardan fazla olduğu tahmin edilen serveti ile Hollywood'un en zengin aktristi...

Johnny Depp
ABD'nin Kentucky eyaletinin Owensboro Kasabası'nda doğdu. Florida'da kariyerine devam etti. 15 yaşında okulu terk etti.Los Angeles'a gelerek ünlü olmadan önce benzin istasyonlarında çalışıyordu.

George Clooney
ABD'nin Kentucky eyaletinin Lexington Kasabası'nda doğdu.  'Northern Kentucky Üniversitesi'nden mezun oldu. Üniversitede Amerikan futbolu takımı Cincinnati Redsê girmeye çalıştı. Takıma giremedi ama dünyanın en ünlü ve yakışıklı aktörlerinden oldu.

Reese Witherspoon
Laura Jeanne Reese Witherspoon  New Orleans'te Louisiana Eyaleti'nde doğdu.  11 yaşında birkaç kez yerel televizyonda göründü. Oyuncunun yeteneği o zamandan belliydi. Ancak yine de doğduğu toprakları aşıp bu kadar başarılı olacağını tahmin edebilir miydi?

John Travolta
New Jersey'de, Englewood'da dünyaya geldi. Lisede okulu terk etti. Eğitimini yarıda bırakan haylaz John, New York'a geldi ve fenomene dönüşen bir şarkıcı-oyuncu oldu.

Patrick Dempsey
Dempsey, ABD Lewiston'da Maine eyaletinde doğdu. O yaşlarda  oyuncuşuğa olan ilgisi belliydi ama 'Grey's Anatomy' dizisinde Dr. Derek Shepherd (Dr. McDreamy) karakteri olacağı kimin aklına gelirdi?

Meryl Streep
Mary Louise Streep  New Jersey, Summit'te dünyaya geldi. Küçük yaşlarda operaya ilgi duyuyordu.Uzun yıllar tahtını kimseye vermeyecek başarılı bir oyuncu olma hayalleri yoktu o zmaan, kuşkusuz.

Katie Holmes
Katie Holmes Ohio'da Toledo Kasabası'nda büyüdü. Lisede tiyatro yapması onu Los Angeles'a gidip televizyonların deneme çekimine katılması konusunda cesaretlendirdi. Sonuçta da Dawson's Creek'in kadrosunda yer aldı.

Brad Pitt
Yakışıklı aktör, ABD'de Oklahoma'da, Shawnee Kasabası'nda doğdu.Springfield ve Missouri'de büyüdü. Missouri Üniversitesi'nde gazetecilik okudu. Şimdi dünyanın en zengin ve ünlü aktörlerinde birinin başlangıcı ne kadar da sıradan, değil mi?

Madonna
Moda ikonu, müzik tanrıçaso Madonna, Michigan'da Bay City'de doğdu. Lise'den 1976 yılında mezun oldu. Rochester Adams Lisesi'nde ponpon kızdı! O zamandan müziği ve dansı sevdiği belli olan Madonna'nın şu an çok ve güzel fiziğine ve iyi dans ediyor olmasına şaşırmamak gerek!

H2 / dış haberler


Başlık: KÜÇÜK KASABADAN ŞÖHRETE UZANAN YOL...
Gönderen: Nazlıcan - 27 Ekim 2008, 15:56:43 Pzt
Julia Roberts
Pretty Woman'ın güzel starı, ABD'denin güney bölgesinde bulunan Georgia eyaletinde Smyrna'da küçük bir kasabada dünyaya geldi. Çovukken veteriner olmak istiyordu. Şu an  140 milyon dolardan fazla olduğu tahmin edilen serveti ile Hollywood'un en zengin aktristi...


Kızımda küçükken veteriner olmayı isterd,hoş şimdi biyoloğ olacagı halde,ikinci bir dal daha yaparak veteriner olmayı halen istiyor ama belli mi olur bakarsın Julıa gibi zengin olur:)

Şaka bir yana,hayatın zorluklarını gören her birey,arkasında iz bırakacak kadar ünlü ve degerli çalışmalar bırakmıyorlar mı?

Aklıma Sezan Aksu geldi...Geçen bir bir kitapda üstü kapalı onun hayatını ve yaşadıgı hüsranlarla zirveye nasıl geldigini anlatıyordu...
Paylaşımın için teşekkürler modum:)
Başlık: KÜÇÜK KASABADAN ŞÖHRETE UZANAN YOL...
Gönderen: morkelebek - 28 Ekim 2008, 00:13:31 Sal
Ne oldum dememeli, Ne olacağım demeli...
Paylaşım için Teşekkürler Razim. ;)