Gönderen Konu: •·.·´¯`·.·•§€VGÎLiD£Ñ M£ktup°º¤ø,¸¸,ø¤º°`°º¤ø,¸  (Okunma sayısı 1709 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı -GIZeMLi-

• Forum Heveslisi
  • *
biliyormusun? gecen gün ilk defa seni aldattim, yani yanlislikla oldu ama yinede ondan gözlerimi alamadim. Tipki sana benzettim o masum ve cocuksu yüzünü, o gülüsünü, o gözlerinde kaybolusu gördüm sanki. Sende gördügüm gibi. Sana söz veriyorum bir daha böyle birsey olmasina izin vermicem.
Hala sen kalbimdesin, hala gönül bahcemin en nadide cicegi sensin ve hep öyle kalicaksin. Senin yoklugunda seni unuturum sanmistim, ama yanilmisim o kadar kolay degilmis seni ve hatiralari unutmak. Zaten istesemde unutamam. Her gece rüyalarimda her gün düslerimdesin. Unutma seni hicbir zaman unutmayacagim zaten böyle bir seyi istesemde kalbim bunu kabul etmez....

Unutma birgün ne olursa olsun kavusacagiz. Cünkü benim yerim senin kalbin senin yerinde benim kalbim Birtanem....
Seni seviyorum Cennet gözlüm....
Günler ne de cabuk geciyor der insanlar ama aslinda seven ve kavusamayanlar icin o kadar zordur ki günleri gecirmek. Simdi senden cok uzaktayim senin kokundan, o pamuk ellerinden, o tatli dilinden o kadar uzaktayimki cekilmiyor günler....Sensiz bir an bile yapamiyorum.... Gel Birtanem gelde bitirelim bu hasreti....

p.S.: Bu mektup beni aldatan bir sahiz tarafindan gönderilmistir... Sizden rica ediyorum seviyorsaniz, gercekten gönülden karsiliksiz seviyorsaniz, hicbirzaman sevginizden ödün vermeyin ve sevdiklerinizin degerini bilin. Cünkü bir defa onur ve gurur kirildigi zaman, ne sevgi kaliyor nede Saygi. Bir dakikalik keyif icin sevdiginizi asla incitme degermi ?????.. " Bayan ve Baylar icinde gecerli"
●●•нєяşєуι öğяєη∂ιğιη кα∂αя вιℓιяѕιη.вυηυ ∂α öğяєη ѕєν∂ιğιη кα∂αя ѕєνιℓιяѕιη●●•