Gönderen Konu: Güzel yurdumun zeki insanından kareler....filmle güneş tutulmasına bakılırsa:)  (Okunma sayısı 17303 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Nazlıcan

• K A L B İ M
  • *
  • Mutluluk gülüşünde saklı(:
FİLM GERÇEK OLDU
Şener Şen ve Kemal Sunal'ın unutulmaz filmi Adana'da gerçek oldu... Yunanistan'a gitmek isteyen göçmenlerle 3 bin dolara anlaşan ve Hatay'dan kamyona bindiren dolandırıcılar, “Burası İstanbul” diyerek Adana'da ortadan kayboldular...

Fatih Karaçalı DHA

Ve dörtte üçü su olduğundan mı vücudumuz okyanuslar gibi Ay'ın cazibesinin etkisindedir..? Bu yüzden mi içimiz gelgit halindedir..? Sular ve gökler arasında kalabalığım. Tut ki yeni yaratılmışım... Bu yüzden mi sudan sebeplerle yitiririz su gibi aziz şeyleri çoğu zaman. Sular durulduğunda aydınlanır anlamlar ama sular ...durulmaz dalgalanmadan..

Çevrimdışı happy_cute_human

• Artık sende "biz" densin..
  • *
  • yasamak direnmektir!!!
...Allah bunca zavallı insanın ahını alanların yüzünü güldürür mü sanıyorsunuz ? Şerefsizler !
Söylediklerimden cok Sustuklarimda Sakliyim..
Ve Gizlediklerimde Gizliyim..
Beni anlamak icin; Konustuklarimdan cok Sustuklarima kulak verin..
 Aklim Sukütu Sever benim.. Cünkü cok agir ödestik biz Hayatla..
Ben sonu Ölüm Noktali yollardan gectim..
Üc Noktalar Koymaz Bana..

®MeMo

Çevrimdışı Breeze

• K A L B İ M
  • *
  • Ders, ders, ders!
...Allah bunca zavallı insanın ahını alanların yüzünü güldürür mü sanıyorsunuz ? Şerefsizler !
>:( >:( >:(
özgür(lük)!

Çevrimdışı Nazlıcan

• K A L B İ M
  • *

Antalya'nın Alanya ilçesine bağlı Kargıcak Beldesi'ndeki bir turizm kompleksi içerisinde inşa edilen ve çatısı yerde, temel direkleri yukarıda olan, tuvaleti ve banyosu ters konulan, kapıları, pencereleri, balkon demirleri ters monte edilen ev, tanıtım ofisi olarak kullanılıyor. Ters evin önünde yine ters olarak dikilmiş bir kuru ağaç ile evin saçaklarından aşağı doğru sarkan ağaç da görenlerin ilgisini çekiyor.

Mustafa Abadan/ AA

Ve dörtte üçü su olduğundan mı vücudumuz okyanuslar gibi Ay'ın cazibesinin etkisindedir..? Bu yüzden mi içimiz gelgit halindedir..? Sular ve gökler arasında kalabalığım. Tut ki yeni yaratılmışım... Bu yüzden mi sudan sebeplerle yitiririz su gibi aziz şeyleri çoğu zaman. Sular durulduğunda aydınlanır anlamlar ama sular ...durulmaz dalgalanmadan..

Çevrimdışı Nazlıcan

• K A L B İ M
  • *

Hatay'ın İskenderun İlçesinde bir sünnetçinin soyadı ile mesleği arasındaki çağrışım tebessüm ettiriyor.

İhsan Gülüş / AA

Çevrimdışı Breeze

• K A L B İ M
  • *
  • Ders, ders, ders!
amaç ne ki ters yapmaktaki ???
özgür(lük)!

Çevrimdışı Breeze

• K A L B İ M
  • *
  • Ders, ders, ders!

Hatay'ın İskenderun İlçesinde bir sünnetçinin soyadı ile mesleği arasındaki çağrışım tebessüm ettiriyor.

İhsan Gülüş / AA

komik  ;D
özgür(lük)!

Çevrimdışı razi

• *
  • Kendi halinde.
Evi merak ettim

Teşekürler
Ah bu insanlar.....:)))))

Çevrimdışı crazyavuz

• *
  • Bazen En İyi İnsanlr En Kötülerindn Çıkar.Leverage

Bunlar da Bizim Arkadaşlar... Paylaşayım dedim =)
©Copyright crazyavuz