Gönderen Konu: GİDENLERİN ARDINDAN...  (Okunma sayısı 1666 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı CeRkEs_26

• Artık sende "biz" densin..
  • *
    • GİTARLA MÜZİĞİN BULUŞTUĞU TEK ADRES...
GİDENLERİN ARDINDAN...
« : 21 Ekim 2006, 14:28:14 Cts »
   "KALAN YALNIZ KALIRSA,GİSEN İNSAFSIZ DEMEKTİR"...Ne kadar doğru söylemiş Yaşar GÜNAÇGÜN...Peki,ya kalan da insafsızsa?"Kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş" deyişindeki tabire uyan o kadar çok insan var ki çevremde...İşin daha da kötü yanı,bu "mundar" lafını sadece kendi kendine söylemekle yetinmeyip,başkalarına da o kişiyi kötüleyenler var...Bunları hiç anlatmayacağım bile,çünkü İNSAN YERİNE BİLE KOYMUYORUM ONLARI...

Yaşanılan güzel günlerin,paylaşılanların hatırını bilen insanlar hep dost kalmak isterler gidenlerle...Ben de başardım bunu zamanında...Kıymet bilen biri olarak anılmak güzel şey...Bilmeyenler de her zaman toplumdan itilmeye,hatta insanlık dışı kalmaya mahkûmdur bende...

Kişisel zevkleri için sevgiyi kirleten,3 kuruş para ya da dünya malı için sevdiklerini,dostlarını,hatta kendisini bile satanlar var maalesef...Bunları gördükçe içim sızlıyor..."Keşke" diyorum,"birer kurşun sıksam hepsine"...Ama neden 3 kuruşluk insanlar için 5 kuruşluk kurşun sıkayım???Allah'ın kurşunu onların beyinlerini elbet delecektir...Tek dileğim: ALLAH'INIZDAN BULUN,BENDEN DEĞİL...

"Anlayana sivrisinek saz,ANLAMAYANA DAVUL ZURNA AZ"...

Çevrimdışı razi

• Artık sende "biz" densin..
  • *
  • Kendi halinde.
GİDENLERİN ARDINDAN...
« Yanıtla #1 : 06 Ağustos 2009, 23:12:42 Prş »
Söylencek ne kaldı ki.
Ah bu insanlar.....:)))))