Gönderen Konu: Dursun artık yelkovan!  (Okunma sayısı 4657 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Cσ∂єx

• Site Sahibi
  • *
  • Sus(muş)!...
    • Kalbim
Dursun artık yelkovan!
« : 05 Eylül 2007, 00:25:31 Çrş »
Saat gecenin bir yarısı... Önemli mi yelkovanın kiminle dans ettiği? Kimin kimi peşinden koşturduğu? Sensizken hangisinin nerede durduğunun önemi var mı? Hesabı tutulmaya çalışılsa da tutuluyor mu? Depreştin yine... Tam buramda! Sol yanımda...

Çıkmazlarda başladık! Olmazlarda tanıdım seni. Ne varsa dikildi karşıma? Ne varsa... Sonra n'olduysa "senden öncem yok" gibi geldi. Aslında olanca şeye rağmen beni tekrar hayata bağlayan, dokunuşlarıyla yaşama tutunduran, bir öpücüğün bile "ne kadar anlamlı" olabileceğini gösterendin!

Mavi'lerim gibi sevdim seni... Hani üstüne onlarca şey yazdığım maviler! Umutlarım gibi, sonsuzluk gibi... Bir sokak çocuğuydu kalbim! Herkes tarafından kırılan, horlanan ve sadece SENDE DEĞER BULAN...

Senden önce her şeyim olduğunu zannetmişim! Meğer aslında SEN her şeymişsin! VE ben her şeysizmişim senden önce... Seni çok özledim her şeyim!

Dursun artık o yelkovan! Saatler sensizliği göstermeyi bıraksın! VE bir kere de "zaman" bize çalışsın...
Özledim...

04/09/2007
Özgür ŞAHİN
« Son Düzenleme: 05 Eylül 2007, 00:27:20 Çrş Gönderen: Codex »
Özgür'lük! Daha iyi anlıyorum artık seni :)

İsyan etme gökyüzü, benim kadar ağlayamazsın.

Çevrimdışı Ada

• Artık sende "biz" densin..
  • *
    • Kişisel Gelişim
Dursun artık yelkovan!
« Yanıtla #1 : 05 Eylül 2007, 00:34:57 Çrş »

Evet yeter artık! Dursun yelkovan ama seninleyken... Ve bir daha da ilerlemesin öylece kalsın/ kalalım...

Özledim seni... :'( :'(
Terbiyesiz(lik)...

Çevrimdışı Sibbosh

• *
  • leave me alone....
Dursun artık yelkovan!
« Yanıtla #2 : 05 Eylül 2007, 00:40:34 Çrş »
Gerçekten ço güzel olmuş Özgür...Hasret,özlem kokuyor...
Sevenler ayrılmasın... :(

รเ๒๒๏รђ

Çevrimdışı Bircem

• K A L B İ M
  • *
Dursun artık yelkovan!
« Yanıtla #3 : 05 Eylül 2007, 00:55:39 Çrş »
Aynı renksiz zamandan gelmişlerdi, biliyorum. Kadın öylece yere oturmuş, dakikaları sayıyordu. Zamanın olmadığını bilmiyordu. Saçları kabullenmemiş bir kızıla oturmuş, elindeki yıldızı döndürüp duruyordu kadın. Terliğinin tabanını tak tak yere vuruyordu, birazdan gelecekti o, biliyordu. Bilmek, bazen nasıl da başa belaydı. Öylece bakıyordu kadın. Bazen durduğu olur dünyanın. Tek bir yaşam, tek bir şarkı olur bazen. Aynı saniyede durur şarkı. Öğle... Sıcağın altında oturmuş, aynı şarkıyı tekrar söylüyordu kadın. Gelecekti elbet, burada ağustosun sonunda, garip bakışların ardında, sokağın ortasında oturması boşuna değildi. Gelecekti. Güzel ne kadar rüya ise, rüyalar da bazen o kadar gerçekti. Dün bir yıldız vardı, penceresinden uzakta, uykusuzken onu yakalayan. Komik gelmişti yıldız, dilek tutmak da komikti zaten. Ancak sabah kalkıp çekmecesinde, kim bilir, oraya ne zaman koymuştu biri bilinmez ama, gümüşe çalan bir yıldız bulmuştu, biraz eskimiş, ama parıldayan. Tesadüf. Tesadüf kelimesi bile şaşırtırdı insanı. Yıldızı eline alıp çıktığından beri aynı yerde oturuyordu kadın. Kaldırımın solmuş grisinin üzerine hırkasını bırakmış, bekliyordu. Uzak. Gittikçe uzaklaşıyordu dakikalar, en azından kolunu yakan saat öyle diyordu.

alıntı//

hepimiz hayat seferi yolcularıyız...kol saatimiz dursa yürek saatimiz hep tiktak tik tak...ayten şiiri gibi...

özleme dair mükemmel bir paylaşımdı derinden hissettirmişsin, işte bu diyorum... :(
Kadın, dünyaya egemen olan tek tuttukludur.

Çevrimdışı Birsam

• *
  • The Green Beret in Kosovo
    • Hepsii Life
Dursun artık yelkovan!
« Yanıtla #4 : 05 Eylül 2007, 02:01:08 Çrş »
Bu kadar sevgi dolu bir yazıyı anlamını bulabilecek birine yazılmalıdır ve eminim ki değerini biliyordur. Bilmiyorsa zaten gider ben onun kafasını kırarım. : ) Sevginin ne kadar temiz ve güzel olduğunu ben biliyorum Özgür'cüğüm. Aslında çok kısa tutmuşsun, neler yazılırdı daha bu satırların üzerine neler... Kısa ve öz olmuş başka. Anlayan (tek) kişi de anlamıştır zaten. : )

Yüreğin dert görmesin kardeşim benim.
Determined to keep the peace. Turkish troops in KFOR.

Çevrimdışı Bircem

• K A L B İ M
  • *
Dursun artık yelkovan!
« Yanıtla #5 : 05 Eylül 2007, 04:04:30 Çrş »
vaala tekrar okudum özgürcüm, eminim yarın güzel bir paylaşım okuyacağım...
Kadın, dünyaya egemen olan tek tuttukludur.

Çevrimdışı NİKO27

• *
Dursun artık yelkovan!
« Yanıtla #6 : 05 Mart 2009, 16:07:15 Prş »
Alıntı
Dursun artık o yelkovan! Saatler sensizliği göstermeyi bıraksın! VE bir kere de "zaman" bize çalışsın...
Özledim...

anlamlı paylaşımın için teşekkürler

En Büyük Bulmaca Bir Benden İbaret...

Cesaretin Yoksa Yüzleşmeye...

Ya Yolunu Değiştir...Ya Kıtanı...

Çevrimdışı morkelebek

• Süper Moderator
  • *
  • ...
Dursun artık yelkovan!
« Yanıtla #7 : 05 Mart 2009, 22:07:12 Prş »
Saat gecenin bir yarısı... Önemli mi yelkovanın kiminle dans ettiği? Kimin kimi peşinden koşturduğu? Sensizken hangisinin nerede durduğunun önemi var mı? Hesabı tutulmaya çalışılsa da tutuluyor mu? Depreştin yine... Tam buramda! Sol yanımda...

Çıkmazlarda başladık! Olmazlarda tanıdım seni. Ne varsa dikildi karşıma? Ne varsa... Sonra n'olduysa "senden öncem yok" gibi geldi. Aslında olanca şeye rağmen beni tekrar hayata bağlayan, dokunuşlarıyla yaşama tutunduran, bir öpücüğün bile "ne kadar anlamlı" olabileceğini gösterendin!

Mavi'lerim gibi sevdim seni... Hani üstüne onlarca şey yazdığım maviler! Umutlarım gibi, sonsuzluk gibi... Bir sokak çocuğuydu kalbim! Herkes tarafından kırılan, horlanan ve sadece SENDE DEĞER BULAN...

Senden önce her şeyim olduğunu zannetmişim! Meğer aslında SEN her şeymişsin! VE ben her şeysizmişim senden önce... Seni çok özledim her şeyim!

Özledim...

04/09/2007
Özgür ŞAHİN

Her bir cümlesi bir başka güzeldi...
Çok beğendim, yüreğine sağlık Özgür.
TEŞEKKÜRLER.
Sahici...

Çevrimdışı LiLyen

• Forum Sevdalısı
  • *
Dursun artık yelkovan!
« Yanıtla #8 : 17 Mart 2009, 20:20:51 Sal »

[/quote]

Özledim...

04/09/2007
Özgür ŞAHİN

sus oldum.... ruhuna duygularina saglik..
Olmadigin bir ülkede mevsimlere böldüm,
Yoklugunu........
Yagmamis yagmurlara hediye ediyorum gözyaslarimi...

Çevrimdışı razi

• *
  • Kendi halinde.
Dursun artık yelkovan!
« Yanıtla #9 : 21 Eylül 2009, 22:26:40 Pzt »
2 yıllık.

Tepeden tırnaga özlem. geçmişmidir acaba...kim bilir

Teşekürler
Ah bu insanlar.....:)))))