Gönderen Konu: GEÇMİŞİNİ ARAYAN KIZ BÖLÜM – 11  (Okunma sayısı 732 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı tugrulahmetpekel

  • Forum Delisi
  • *
  • İleti: 590
  • Cinsiyet: Bay
GEÇMİŞİNİ ARAYAN KIZ BÖLÜM – 11
« : 21 Ocak 2017, 11:59:10 Cts »

GEÇMİŞİNİ ARAYAN KIZ
BÖLÜM – 11

 
 
    Dr. Can_ Burası harika bir yer. Burayı ne zaman keşfettin Onur?
Dr. Onur_ Sık, sık olmasa da Sedefle geliriz buraya. Müzik, yemek ve dalgaların sesi.
Dr. Can_ Şimdi saadete gelelim. Buluşmamızın nedenini anlat bakalım. Sen kolay, kolay benden yardım isteyecek adam değilsin. Öyle değil mi?
Dr. Onur_ Beni iyi tanımışsın ama bu sefer durum değişik ve yardımına ihtiyacım var. Ben anlatacağım sende dinleyeceksin. Eğer soru sormak istersen bir kenara not et. Ama sözümü hiç kesme.
Dr. Can_ Dinliyorum başlayabilirsin.
Dr. Onur_ Konumuzun birinci maddesi Reenkarnasyon. Ruhun başka bir bedende yeniden can bulması.
Dr. Can_ Hadi canım sende.
Dr. Onur_ Not al soru sorma, cevap verme.
     Naz’ın muayenehaneme gelişinden bu güne kadar olan olayları anlattım. Yaptığımız seansların kasetlerini çantamdan çıkarıp masanın üzerine koydum.
Dr. Onur_ Bu güne kadar hastamla beş seans yaptım. Bunlarda bu seansların kasetleri. Bu kasetleri izlemeni istiyorum. Ha bir de sana bir resim vereceğim. O resimde göreceğin şahısları tek, tek incelemeni ve onlar hakkında görüşlerini detaylı bir rapor olarak elimde görmek isterim. Ondan sonra kurmaya uğraştığım ekibime katılıp katılmayacağına karar verirsin.
Dr. Can_ Sonunda kazancımız ne olacak?
Dr. Onur_ Sana bu akşam yemek ısmarlıyorum ya!. Şaka, şaka Bu vakada çalışmalarımızın sonuçları ne şekilde sonuçlanırsa sonuçlansın, bir tez hazırlayacağız ve üniversiteye sunacağız. Bu tezin altında hepimizin imzası olacak. Kazancımız maddi olarak pek fazla bir şey olmayacak ama Saygınlık ve itibar kazanacağız. Bu geleceğimiz için çok önemli. Bu fırsat bir daha ele geçmez. Şimdi soruyorum Var mısın, yok musun?
Dr. Can_ Her zaman yanındayım ve varım dostum. Kanbersiz düğün olmaz.

                            ***
    Sabah iş yerine gelir gelmez ilk işim resmin bir kopyasını Can’a fakslamak oldu. Ama ne olduysa ki sanırım faks arıza yaptı. Resim Can’ın eline geçmedi. Bende mecburen bir arkadaş vasıtası ile elden gönderdim. Öte taraftan üç, dört gün geçmesine rağmen Necmi’den bir haber çıkmadı. Dün Naz’la bir seans daha gerçekleştirdik. Kâbuslar hala devam etmesine rağmen sıkıntı yaratmadığını Naz’ın yüzünde görmek beni sevindirdi. Ben bunları düşünürken Necmi fırtına gibi içeriye girdi. Nefes nefeseydi.
Dr. Onur_ Bu kadar acelen ne Necmi arkandan kovalayan mı var?
Necmi_ Buldum patron aradığımız ışıkları.
Dr. Onur_ Eee neresiymiş?
Necmi_ Şehremininde Otobüs garajının alt tarafındaki sokağın tam karşısında. Şimdilik bu kadar resmini de çektim, karşılaştırman için. Ama daha fazla ileri gidemedim tabi şimdilik.
Dr. Onur_ Daha işin başındayız evlat. Kim bilir nelerle karşılaşacağız.
Necmi_ Ben hastanelere bulaşmak istiyorum.
Dr. Onur_ Sana dur diyen mi var? Ama bekle ben bu akşam biraz çalışayım sen yarın sabah dokuzda burada ol

[/color]
Adı bende saklı yüreğime kilit vurdum bir daha çıkamayacak dışarı.