Gönderen Konu: Mucize Fe Klavye (Zabıt Katipleri ve Katip Adayları İçin)  (Okunma sayısı 1515 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ANKA

  • Forum Heveslisi
  • *
  • İleti: 60
  • Cinsiyet: Bay
    • Live From Turkey!
20 derste "On Parmak" tekniğiyle bakmadan, hızlı ve hatasız yazmayı öğreten kitap:
 Mucize Fe Klavye

 Dünyanın en iyisini üretip çöpe atışımızın, başkalarının çöpe bile atamadan kullanmak zorunda kaldığını baş tacı edişimizin hikâyesi. Bu kitap F Klavye - Q Klavye tartışmasını bir daha açılmamak üzere kapatıyor.
 Bu kitapta F Klavyenin mucizelerini bulacaksınız. F Klavye ile ilgili gerçek bilgileri, daha önce hiçbir yerde açıklanmamış yeni tespit ve teorileri de okuyacak ve hemen "on parmak tekniğiyle bakmadan, hızlı ve hatasız" yazmayı öğrenmek isteyeceksiniz.

 20 Derste On Parmak Tekniği

 On Parmak Tekniğini kendi kendinize öğrenmenizi sağlayacak dersleri de yine bu kitapta bulacaksınız. Hadi şimdi sıra sizde, parmaklarınızı konuşturun, parmaklarınızla konuşun. Uçan parmaklar kafilesindeki yerinizi alın. Eğer vakit nakitse, zenginlik de parmaklarınızın ucunda. Bakmadan, hızlı ve hatasız yazı yazmayı 20 saatte, sayı yazmayı 20 saniyede öğrenin. Kitap elinizde olduğuna göre şimdiden "ben bu işi gözü kapalı yaparım" diyebilenlerin arasına hoş geldiniz.

 Bu kitap kimler için yazildi?

 Yazarlar, senaristler, tercümanlar, tez veya kitap yazan üniversite öğretim görevlileri, ödev hazırlayan öğrenciler, öğretmenler, gazeteciler, sekreterler, avukatlar, rapor hazırlayanlar, zabıt kâtipleri, noter personeli, muhtarlık personeli, sağlık memurları, yönetici asistanları, işi bilgisayar kullanmayı gerektiren tüm memurlar, internette "chat" yapanlar, kısacası bilgisayar kullanan bütün vatandaşlar için. Ayrıca "on parmak tekniği" beyinlerinin her iki yarısını da kullanarak hem sözel hem sayısal alanlarda başarılı olması ve zekâlarında artış kaydedilmesi istenen çocuklar için uygulanması gereken bir yöntemdir.

 F Klavyenin Babası, İntersteno Onursal Başkanı İhsan YENER ve Dünya Şampiyonu, İntersteno Türkiye Temsilcisi Seçkin KÖSEnin takdim yazılarıyla... Sayfa Sayısı: 270

 Baskı Yılı: 2013


 Dili: Türkçe
 Yayınevi: Puslu Yayıncılık
 D&R: http://www.dr.com.tr/Kitap/Mucize-Fe-Klavye/Erdogan-Mert/Egitim-Basvuru/Egitim/urunno=0000000442141
 Kitapyurdu: http://www.kitapyurdu.com/kitap/default.asp?id=652316
Anka, Mitolojideki (Destanlardaki) Anka Kuşu'ndan (Zümrüd-ü Anka) geliyor. Kendini yakar ve küllerinden yeniden doğar! İnsanlar da hayatları boyunca kimi zaman yokoluşa yaklaşır ve çoğu zaman umutları sayesinde kendini yeniden yaratır. Bunu yapamayanlar çoktan ve gerçekten ölmüştür