Gönderen Konu: Ordan yap bir karışık olsun:)  (Okunma sayısı 11238 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Nazlıcan

• K A L B İ M
  • *
  • Mutluluk gülüşünde saklı(:
Ordan yap bir karışık olsun:)
« Yanıtla #20 : 06 Eylül 2008, 14:33:31 Cts »
Yok yok pazarı koysamdım başlıgı.. :ahaha

Bunlar neki,iki tane ev olunca,hem karada,hem havada,ham suda,hem ev ortamında çeşit çeşit hayvan besliyoruz..Her şeye izin veriyorsam,içimdeki hayvan sevgisinden degil bu yanlış anlamayın( bazılarını sevmiştim liliyi mesela)  :(
kahretsin içimdeki bu çoçuk sevgisine  :)

Arılarım bile var,çok konusanın dilini sokar söyleyeyim(:

Ve dörtte üçü su olduğundan mı vücudumuz okyanuslar gibi Ay'ın cazibesinin etkisindedir..? Bu yüzden mi içimiz gelgit halindedir..? Sular ve gökler arasında kalabalığım. Tut ki yeni yaratılmışım... Bu yüzden mi sudan sebeplerle yitiririz su gibi aziz şeyleri çoğu zaman. Sular durulduğunda aydınlanır anlamlar ama sular ...durulmaz dalgalanmadan..

Çevrimdışı PATIRTI

• K A L B İ M
  • *
« Yanıtla #21 : 06 Eylül 2008, 14:36:11 Cts »
Tırsttımmm : )
uyarı içindi sanırım arılar gelmeden kaç demek oluyor..

gidelim pat..
Bu kalp seni unutur mu?

Çevrimdışı Nazlıcan

• K A L B İ M
  • *
« Yanıtla #22 : 06 Eylül 2008, 14:36:54 Cts »
hakkaten ha yok yok valla : )

benim düşündüğüm şudur ki şimdi bu perimiz tatilde Türkiye yi turlarken bu hayfanlara kim baktı onnarıdamı götürdüler yoksa : )

Aslında düşünmediler değil:) bakacak çokduda,kızım tutturdu Liliyide götüreyim orda güneşlensin,ben ona yüzmeyide öğretirim..Nerede götüreceksin,araba 5 kişilik,koca kafesi ile kucagındamı diye durdurdum,durdurmasa idim,ortancada kaplumbağsını götürecekti:)

Düşünemiyorum bile,kızımla Lili güneşlenirken,kızımla Lili denizde yüzerken,kızımla Lili sahilde gezerken.. :ahaha( cin ali serisi gibi oldu bu)

Ve dörtte üçü su olduğundan mı vücudumuz okyanuslar gibi Ay'ın cazibesinin etkisindedir..? Bu yüzden mi içimiz gelgit halindedir..? Sular ve gökler arasında kalabalığım. Tut ki yeni yaratılmışım... Bu yüzden mi sudan sebeplerle yitiririz su gibi aziz şeyleri çoğu zaman. Sular durulduğunda aydınlanır anlamlar ama sular ...durulmaz dalgalanmadan..

Çevrimdışı PATIRTI

• K A L B İ M
  • *
« Yanıtla #23 : 06 Eylül 2008, 14:38:40 Cts »
sizin lili bulunmuş anlaşılan.. gözünüz aydın pericim..
Bu kalp seni unutur mu?

Çevrimdışı Nazlıcan

• K A L B İ M
  • *
« Yanıtla #24 : 06 Eylül 2008, 14:38:46 Cts »
Tırsttımmm : )
uyarı içindi sanırım arılar gelmeden kaç demek oluyor..

gidelim pat..

Kaçma,kaçarsan kortugunu sezinleyip seni takip ederler,hani hayvanlar hissedermişya,korkan birini nasıl bir koku yayarsa,korkan kişiye saldırırlarmış..onun gibi olur sonra...Korkmayasın sana bal yapacak arılarım...Ne demişler" Talı yiyelim,tatlı konuşalım"  ;)

Çevrimdışı Nazlıcan

• K A L B İ M
  • *
« Yanıtla #25 : 06 Eylül 2008, 14:39:27 Cts »
sizin lili bulunmuş anlaşılan.. gözünüz aydın pericim..
Yok canım bulunmadı,sırra kalem bastı,yeşil bültenle aranıyor, görenlerin haber vermeleri rica olnuru.. :'(

Çevrimdışı hanedeyim

• Artık sende "biz" densin..
  • *
  • Değerimi bilmeyeni yokluğumla terbiye ederim
« Yanıtla #26 : 04 Eylül 2009, 17:28:03 Cum »
ben bu liliyi çok beğendim karar verdim eminönüne gidip alıcam bu pazar
keşke seninki kibi bahçeli bir evim olsaydı perim ben hayvanları çok seviyorum en azından 3 tane hayvanla yaşardım o evde ama olucak bi gün 2 katlı bahceli bir evim olucak :) :)
Yürüdüm yürüdüm çok yollardan geçtim ama inan çok büyüdüm..
Düşündüm düşündüm sebebini bulamadım neden neden çok üzüldüm?
Şimdi,aç kapını lütfen,çünkü ben geldim
Çok üşüdüm, çok soğuk yerden geldim
Bana biraz gülümser misin?
Kimseye sormadım,yolu kendim buldum geldim

İmza resminiz çok büyük.

Çevrimdışı Nazlıcan

• K A L B İ M
  • *
« Yanıtla #27 : 04 Eylül 2009, 17:42:03 Cum »

Hamsteri yazın al,kışın sende benim yok ettigimm gibi yok et ( aramızda kalsın sırrımız >:D )

Kafeslerine birazcık toprak koydugundan kızım,yemleride ölmüş ve kurumuş kurtçuklar oldugundan,biraz toprak ve nirazda nem ile o kurtçuklar canlandılar desem ne dersiniz...
Evin sagında solunda minicik minicik kurtçuklar gezince evi ilaçlayıp,liliyide balkona çıkardık hiç sorma,sonrasını biliyorsunuz,anlatıgım şekilde kayboldu da   ^-^ :fiskos

Çevrimdışı razi

• *
  • Kendi halinde.
« Yanıtla #28 : 04 Eylül 2009, 17:51:55 Cum »
söyliycem ben
Ah bu insanlar.....:)))))

Çevrimdışı hanedeyim

• *
  • Değerimi bilmeyeni yokluğumla terbiye ederim
« Yanıtla #29 : 04 Eylül 2009, 17:53:07 Cum »
anladımmm  ;D
ben kaybetmem kolay kolay perim dikkatliyimdir
zaten benim evde gidebilecek fazla yeri yok güvenliğe önem veririm :)
Yürüdüm yürüdüm çok yollardan geçtim ama inan çok büyüdüm..
Düşündüm düşündüm sebebini bulamadım neden neden çok üzüldüm?
Şimdi,aç kapını lütfen,çünkü ben geldim
Çok üşüdüm, çok soğuk yerden geldim
Bana biraz gülümser misin?
Kimseye sormadım,yolu kendim buldum geldim

İmza resminiz çok büyük.