Gönderen Konu: Ordan yap bir karışık olsun:)  (Okunma sayısı 12178 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı OceanSScreaM

• Forum Kurdu
  • *
  • Her Özgürlük, biraz tutsaklıktır...
Ordan yap bir karışık olsun:)
« Yanıtla #10 : 02 Eylül 2008, 11:22:35 Sal »
o lili büyük ihtimal şuan yaşamıyor.. :(

firar etti evden.. kim bilir ne zulumler ettiler liliye evimi temizllettiler naptılarsa
eheuhue su perisi bu yorumumu görmeden ben kaçiyim
gidelim pat..

Yok temizdir perim :)  hatta o kadar temizdir ki; bu yorumu okuduktan sonra senide temizleyecektir eminim :D
Kendimi küçücük bir nokta hissettiğim anlarda bile bi bakıyorum anlamlı bir cümlenin sonundayım...!

Çevrimdışı PATIRTI

• K A L B İ M
  • *
« Yanıtla #11 : 02 Eylül 2008, 11:25:58 Sal »
o lili büyük ihtimal şuan yaşamıyor.. :(

firar etti evden.. kim bilir ne zulumler ettiler liliye evimi temizllettiler naptılarsa
eheuhue su perisi bu yorumumu görmeden ben kaçiyim
gidelim pat..

Yok temizdir perim :)  hatta o kadar temizdir ki; bu yorumu okuduktan sonra senide temizleyecektir eminim :D

yokum ben siz beni görmediniz etmediniz zati şuan kullanıcı üyeliğimi gerçek pat kullanmıyor : ))

kaçalım pat..
Bu kalp seni unutur mu?

Çevrimdışı Nazlıcan

• K A L B İ M
  • *
  • Mutluluk gülüşünde saklı(:
« Yanıtla #12 : 05 Eylül 2008, 22:53:07 Cum »
Lili'ne  bayıldımmmm  :)  çok tatlı :)  Evde  hayvanat bahçesi & botanik park gibin :P  kedi, köpek, lili, papatya, lale, sümbül, gül :D

EV EV DEGİL,ALİ BABANIN ÇİFLİGİ GİBİ DEMİ FATİH:)

Bunlar neki,bu kış evde kızım oss stresini atsın diye,kışın o sogugunda civciv bile yetiştirdik,işte geçen kış evimizin balkonunda yetiştirdigimiz,ara arada odasına misafir olan civcivler:)

Bunlar korkak ile cesur:)

Ve dörtte üçü su olduğundan mı vücudumuz okyanuslar gibi Ay'ın cazibesinin etkisindedir..? Bu yüzden mi içimiz gelgit halindedir..? Sular ve gökler arasında kalabalığım. Tut ki yeni yaratılmışım... Bu yüzden mi sudan sebeplerle yitiririz su gibi aziz şeyleri çoğu zaman. Sular durulduğunda aydınlanır anlamlar ama sular ...durulmaz dalgalanmadan..

Çevrimdışı Nazlıcan

• K A L B İ M
  • *
« Yanıtla #13 : 05 Eylül 2008, 22:54:34 Cum »
Yukarda ilk mesajda bir şey ima edilmiş sanırım ama,benim kafam basmadı:) oruçdan heralde,sonra gelir tekrar okur değerlendirmeye alırım.. :-\

Ve dörtte üçü su olduğundan mı vücudumuz okyanuslar gibi Ay'ın cazibesinin etkisindedir..? Bu yüzden mi içimiz gelgit halindedir..? Sular ve gökler arasında kalabalığım. Tut ki yeni yaratılmışım... Bu yüzden mi sudan sebeplerle yitiririz su gibi aziz şeyleri çoğu zaman. Sular durulduğunda aydınlanır anlamlar ama sular ...durulmaz dalgalanmadan..

Çevrimdışı Nazlıcan

• K A L B İ M
  • *
« Yanıtla #14 : 05 Eylül 2008, 22:55:07 Cum »
Kış gelmeden hazırlıkları yapalım:)Soğuk bir kış gününden pencereden dışarı baktıgımdaki kare..

Çevrimdışı Nazlıcan

• K A L B İ M
  • *
« Yanıtla #15 : 05 Eylül 2008, 23:01:18 Cum »
Küçük av köpeğimiz Odi  :)Daha 1 aylık.. :)Çok da obur,Doydugunu hiç bilmiyor,sonra da nefes alamıyor :D Geceleride horluyor  :D

Çevrimdışı Yağmur

• Moderatör
  • *
  • çok özledim..çok...
« Yanıtla #16 : 05 Eylül 2008, 23:50:49 Cum »
odi uyuyo galiba (= civcivlerde çok tatlı  :)

Çevrimdışı Nazlıcan

• K A L B İ M
  • *
« Yanıtla #17 : 05 Eylül 2008, 23:56:49 Cum »
Aslında odi degilde,uykucu koymalıydık adını,her saat uyuyordu :)

Çevrimdışı NİKO27

• Artık sende "biz" densin..
  • *
« Yanıtla #18 : 06 Eylül 2008, 09:22:06 Cts »
maşallah peri yok yok ;D

En Büyük Bulmaca Bir Benden İbaret...

Cesaretin Yoksa Yüzleşmeye...

Ya Yolunu Değiştir...Ya Kıtanı...

Çevrimdışı PATIRTI

• K A L B İ M
  • *
« Yanıtla #19 : 06 Eylül 2008, 11:51:14 Cts »
hakkaten ha yok yok valla : )

benim düşündüğüm şudur ki şimdi bu perimiz tatilde Türkiye yi turlarken bu hayfanlara kim baktı onnarıdamı götürdüler yoksa : )
Bu kalp seni unutur mu?