25 Temmuz 2014, 14:16:55 Cum *
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

KURALLAR  
   Ana Sayfa   KİŞİSEL GELİŞİM Yardım Ara Takvim Etiketler Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Bir Doğum Günü Mektubu...  (Okunma Sayısı 22095 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

prensespırıltı
Forum Tutkunu
*

Şu an sitede değil! Şu an sitede değil!
Burç : Yay
Nereden : istanbul
Üye No : 6074

Ruh Hali:

« : 17 Temmuz 2006, 15:34:26 Pzt »

Canım İyi Ki Doğdun!
      Busene sene sevincinde,üzüntünde ve canının sıkkın olduğu hiç bir dönemde yanında olamadım.Ama hiç şüpen olmasın ki her doğan yeni günde  kalbimle yanındaydım.Bir gün olmadı ki seni hatırlamayayım.Bir gün olamdı ki sen düşünmeyeyim."Orda mutlu mu? - Canı sıkılıyor mu? - Derslerde kimle yardımlaşıyor? - Yazılılara kimle hazırlanıyor? vs vs vs..." Diye  hep aklımdaydın.Sadece bunlar değil tabi ki.Beraberken yaptığımız herşey çok güzeldi.Ve verdiğimiz çoğu kararda ne sen benim , ne de ben senin yanında malesef değildik...Neyse içini daha  fazla daraltmayayım. Smiley
    Evet canım ,iyi ki doğdun!
      iyi ki bu acımacız dünyaya geldin ve beni buldun.Diyecek o kadar çok şey var ki aslında...Hepsi boğazıma düğümlendi ve çıkmaya korkuyor sanki.Ben sana çok güveniyorum.Zaten bazı şyler değişmiş olsaydı şu an bunu okuyor olmadın herhalde?
      Ben bu ayrılıkda bir şeyden emin oldum.Bizi ancak ölüm birbirimizin arasında ki bu dostluğun bitmesini sağlardı.
     İyi ki varsın canım ! Ben SENİ ÇOK SEVİYORUM!Ve beni çok yalnız bırakma.çünkü;ben yalnızlığı bile seninle seviyorum...Ve son olarakda sana şunu diyorum...

"Hayatda Tek Tek Aydınlanan Kapılardan Biri Hep Karanlığını Gösterip,Aydınlık Kapıyı Görmeni Engellemesin!...

---prensespırıltı---

Sevdiklerim En Sevmediklerim Olarak Kaldı Bu Nefret Ettiğim Şehirde...!

Gambita87
Forum Tutkunu
*

Nereden : kocaeli/izmit
Üye No : 3056

Ruh Hali:

« Yanıtla #1 : 18 Temmuz 2006, 01:43:07 Sal »

yüreğine sağlık arkadaşım

***AyRıLıKTa AğLaRDı aYRıLıĞı YaŞaSaYDı***

reallove
Forum Heveslisi
*

Burç : Koç
Üye No : 6336

Ruh Hali:

« Yanıtla #2 : 18 Temmuz 2006, 21:37:44 Sal »

ellerine sağlık güzel yazmışsın.. aslında doğum günün en güzel yanı hatırlanıldığını bilerek mutlu olmaktır fakat doğum gününü kutladığın kişi bir cvp bile vermeden sebepsizce çekip giderse işte o an pişmanlıkla karmakarışık bir duyguya kapılırsın... bu yaşadığım bişeydi ve paylaşmak istedimm... tekrar ellerine sağlık

Aşk aynı gül gibidir. Rastgele tutarsan dikenleri batar,yapraklarını açarsan duyguları akar,tutmasını bilirsen o sana tapar...

prensespırıltı
Forum Tutkunu
*

Burç : Yay
Üye No : 6074

Ruh Hali:

« Yanıtla #3 : 18 Temmuz 2006, 22:16:50 Sal »

benim bunu yazmam daki asıl nedene güzel bir şekilde değyinmişsin ben teşekkür ederim yorumun için:)

Sevdiklerim En Sevmediklerim Olarak Kaldı Bu Nefret Ettiğim Şehirde...!

reallove
Forum Heveslisi
*

Üye No : 6336

Ruh Hali:

« Yanıtla #4 : 18 Temmuz 2006, 22:19:56 Sal »

bişey değil ,yazın beni öyle yerlere götürdüki bir an içimi döktüm işte  Cheesy  yüreğine sağlık

Aşk aynı gül gibidir. Rastgele tutarsan dikenleri batar,yapraklarını açarsan duyguları akar,tutmasını bilirsen o sana tapar...

barcasper
Forum Aşığı
*

Nereden : izmir
Üye No : 3774

Ruh Hali:

« Yanıtla #5 : 18 Temmuz 2006, 22:27:47 Sal »

"Hayatda Tek Tek Aydınlanan Kapılardan Biri Hep Karanlığını Gösterip,Aydınlık Kapıyı Görmeni Engellemesin!...
samimi düşünceler ve yalın bir ifade yüreğine sağlık

ben kendimi ilk senin gözlerinde görmüştüm
o zamanlar ayna yoktu!
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  
Etiketler: anneye iyiki mek arkadasa yazilan dogum gunu mektubu iyiki dogdun mektubu dogum gunun arkadasa gunu mektubu dogum mektuplar subat dogum mektubu dogum mek arkadas dogum gunu mektup
anne guzel dogum gunu mektuplari bir iletisi anneme dogum mektubu google kalbim gen gen kalbim gen mektuplar mektuplari duygusal mektu dogum gunu mek mektubu arka

Gitmek istediğiniz yer:  

Sevgi & Aşk Sevgi & Aşk