24 Nisan 2014, 16:33:04 Prş *
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

KURALLAR  
   Ana Sayfa   KİŞİSEL GELİŞİM Yardım Ara Takvim Etiketler Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 ... 7 8 [9]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: lahana suyu/ben denedim 7 kilo verdim  (Okunma Sayısı 6592 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nazlıcan
K A L B İ M
*

Şu an sitede değil! Şu an sitede değil!
Burç : İkizler
Nereden : Yüreğimin götürdüğü yer...
Kan Grubu : B Rh-
Üye No : 9741

Ruh Hali:

Mutluluk gülüşünde saklı(:

« Yanıtla #80 : 07 Haziran 2009, 13:53:11 Paz »

yaw habu lahana suyunu icmek niye çorbasını yeyun daaa hahaha

Bir ay oldu bu gün lahana kapsulunu deneyeli,bir kilo bile verdirmedi (: Ama aldırmadıda (:

Tamam son bir deneme ile,lahana yemegini yapacagım,ama kendimi daha hazır hissetmiyorum  Cigara

Ve dörtte üçü su olduğundan mı vücudumuz okyanuslar gibi Ay'ın cazibesinin etkisindedir..? Bu yüzden mi içimiz gelgit halindedir..? Sular ve gökler arasında kalabalığım. Tut ki yeni yaratılmışım... Bu yüzden mi sudan sebeplerle yitiririz su gibi aziz şeyleri çoğu zaman. Sular durulduğunda aydınlanır anlamlar ama sular ...durulmaz dalgalanmadan..

albaca
Artık sende "biz" densin..
*

Burç : Yengeç
Nereden : türkiye
Kan Grubu : A Rh-
Üye No : 3259

Ruh Hali:

belkide bu dünya başka bir gezegenin cehennemidir

« Yanıtla #81 : 08 Haziran 2009, 13:15:29 Pzt »

Bir ay oldu bu gün lahana kapsulunu deneyeli,bir kilo bile verdirmedi (: Ama aldırmadıda (:

Tamam son bir deneme ile,lahana yemegini yapacagım,ama kendimi daha hazır hissetmiyorum  Cigara

Umarım senin yaptığın yemekler çok leziz olur, güzel bir lahana yemeği yiyeceğiz galiba.biraz biberli olsun.. Bu ara suyunu anladık hiç turşusundan bahseden olmadı eğer bilgisi olan varsa bizimle paylaşsın. Lahana suyu içenler hadi açıklama yapın , açıklamanızı beklerken, tüm kalbim dostlara sağlık dolu güzel günler dilerim.

"HERKES CENNETE GİTMEK İSTER FAKAT CENNETE GİTMEK İÇİN KİMSE ÖLMEK İSTEMEZ" ....

ruzgarınsesi
*

Burç : Yay
Nereden : ankara
Kan Grubu : B Rh+
Üye No : 33546

Ruh Hali:

« Yanıtla #82 : 22 Temmuz 2009, 20:53:29 Çrş »

Umarım senin yaptığın yemekler çok leziz olur, güzel bir lahana yemeği yiyeceğiz galiba.biraz biberli olsun.. Bu ara suyunu anladık hiç turşusundan bahseden olmadı eğer bilgisi olan varsa bizimle paylaşsın. Lahana suyu içenler hadi açıklama yapın , açıklamanızı beklerken, tüm kalbim dostlara sağlık dolu güzel günler dilerim.

canım lahana turşusu kilo vermene değil almana yardımcı oluyor insanın iştahını acayip açıyor hatta benim canım çekmeye başladı bile

hayat daima son sözü söyler ama benimde söyleyecek cümlelerim var

albaca
*

Ruh Hali:

« Yanıtla #83 : 23 Temmuz 2009, 13:17:07 Prş »

işte lahananın her şeyi var bende severim turşusunu, suyunu diyetler içsin bizde  kapuskasını yiyelim

"HERKES CENNETE GİTMEK İSTER FAKAT CENNETE GİTMEK İÇİN KİMSE ÖLMEK İSTEMEZ" ....

Nazlıcan
K A L B İ M
*

Burç : İkizler
Nereden : Yüreğimin götürdüğü yer...
Kan Grubu : B Rh-
Üye No : 9741

Ruh Hali:

Mutluluk gülüşünde saklı(:

« Yanıtla #84 : 23 Temmuz 2009, 22:00:57 Prş »

işte lahananın her şeyi var bende severim turşusunu, suyunu diyetler içsin bizde  kapuskasını yiyelim

Kapsulu işe yaramıyor (: en iyisi az ama öz yiyip sonra sorun etmeyelim (:

Ve dörtte üçü su olduğundan mı vücudumuz okyanuslar gibi Ay'ın cazibesinin etkisindedir..? Bu yüzden mi içimiz gelgit halindedir..? Sular ve gökler arasında kalabalığım. Tut ki yeni yaratılmışım... Bu yüzden mi sudan sebeplerle yitiririz su gibi aziz şeyleri çoğu zaman. Sular durulduğunda aydınlanır anlamlar ama sular ...durulmaz dalgalanmadan..

ruzgarınsesi
*

Ruh Hali:

« Yanıtla #85 : 25 Temmuz 2009, 11:53:35 Cts »

işte lahananın her şeyi var bende severim turşusunu, suyunu diyetler içsin bizde  kapuskasını yiyelim

Kapsulu işe yaramıyor (: en iyisi az ama öz yiyip sonra sorun etmeyelim (:

bencede akşam olunca agub'un körkazı gibi dıkınmayalım derim lahana suyuyla kilo verdikten sonra akşam yemeklerini tamamen kestim Smiley

albaca
*

Ruh Hali:

« Yanıtla #86 : 30 Temmuz 2009, 10:48:05 Prş »

İcat edenden Allah razı olsun kilo derdimiz yok sağlıklı yaşam çok güzel forumda olduğumuza göre sohbetler hoş dostluklar candan lahana suyu içenler lahana çorba suda yeyün eyü gelecek tur da

ruzgarınsesi
*

Ruh Hali:

« Yanıtla #87 : 31 Temmuz 2009, 22:28:04 Cum »

İcat edenden Allah razı olsun kilo derdimiz yok sağlıklı yaşam çok güzel forumda olduğumuza göre sohbetler hoş dostluklar candan lahana suyu içenler lahana çorba suda yeyün eyü gelecek tur da

albaka uşağum bu aralar taktım yemeklere ,yemeyeceğum da:)

albaca
*

Ruh Hali:

« Yanıtla #88 : 03 Ağustos 2009, 12:14:44 Pzt »

uyyy karadeniz  rurgarunsesu hemsinun yanunda lahana çorbasuda çok güzel kilo aldırmayu daaa

Sayfa: 1 ... 7 8 [9]   Yukarı git
  Yazdır  
Etiketler: google kalbim gen 56643336 bge com google kalbim gen 61965928 bgq com askapache lahana suyu ice lahana suyu icenler google kalbim gen 57127890 yms com google kalbim gen 62286460 bgq com lahana google kalbim gen 58187178 bgq com
google kalbim gen 61965928 bge com kilo veriyorum google kalbim gen 57155469 d2k com yiyip suyunu lahana suyu ile google kalbim gen 47534661 zwu com lahana suyuyla google kalbim gen 42965579 yms com google kalbim gen 56643336 yms com lahana suyuyla kilo verenler

Gitmek istediğiniz yer:  

Sevgi & Aşk Sevgi & Aşk