28 Ağustos 2014, 06:03:49 Prş *
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

KURALLAR  
   Ana Sayfa   KİŞİSEL GELİŞİM Yardım Ara Takvim Etiketler Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: erkekleri mest eden kadınlar  (Okunma Sayısı 5954 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

witch_girl
Artık sende "biz" densin..
*

Şu an sitede değil! Şu an sitede değil!
Burç : Koç
Nereden : birecik
Kan Grubu : 0 Rh+
Üye No : 4914

Ruh Hali:

ÇeK GiT...

« : 04 Mayıs 2007, 22:07:19 Cum »

erkekleri mest eden kadınlar

--------------------------------------------------------------------------------

Dış görünüşleri, konuşma şekli, dans edişleri veya yürüyüşleri, erkeklerin kadınlar hakkında özel ipuçları yakalamasına yeşil ışık yakıyor...

Kadınlar genellikle erkeklerin bir kızla tanışır tanışmaz onu en özel haliyle hayal ettiğini düşünürler. Bu düşünce, birçok erkeğe göre hiç de yanlış değil... Birçoğu, daha ilk buluşmanın ardından karşısındaki kadını bu yönde hayal etmeye başlar. Ama haklı olduğunuz kadar, yanıldığınız bir nokta da var. O da erkeklerin böyle düşünmesine neden olan tek şeyin sizin dış görünüşünüz, fiziğiniz olduğu... Çünkü kadınların birçok davranışı, erkeklerin hayal gücünü tetikliyor. Ve doğrudan sizinle kendisini birlikte düşlüyor kafasında...

Konuşmanız
Her erkek, karşısındaki kadının konuşma tekniğini yakından inceler. Akıcı bir konuşma, genellikle erkeklerde iyi bir şarabın yudumlanmasındaki etkiyi yaratır. Kötü bir gramer ve tutuk bir konuşma ise birçok erkek için itici bir unsur. Konuşurken sürekli gezen kadınlar da erkekler üzerinde otomatik olarak 'kötü bir sevgili' izi bırakıyor. Tabii bir de yatak odasında çok rahat konuşan kadınlar, erkekler için samimiyet duygusunu değil, stresi yaşatıyor. Erkekler, sofrada yemek seçmeyen kadınların yatak odasında da yaratıcı ve değişime açık olduklarını düşünüyor. Onlar için yeme stiliniz bile önemli bir ipucu... Zevkle, korkusuzca tabağına dalanlar, onlara vahşiliği ve sınır tanımazlığı anımsatıyor. Peki siz nasıl yemek yersiniz? Yesem mi, yemesem mi diye düşünür müsünüz? Önünüze yemek konduğu anda utanıp sıkılmadan rahatça yer misiniz? Yoksa kalori hesabı mı yaparsınız? Öyleyse, ya sevgilinizle yemeğe çıkmayın, ya da sıra tatlıya gelmeden hesabı ödeyip kalkmasına hazırlıklı olun.

Espri
Birlikte çıktığınızda bir iş toplantısında değil, bir buluşmada olduğunuzu sakın unutmayın. Fazla ciddi olmanız ortamı gerginleştirecek ve ağır bir hava yaratacaktır. Birçok erkek, espri yapmaya gelince kadınların neden tutucu davrandığına anlam veremez. Geçerli bir ipucu istiyorsanız, şunu aklınızdan çıkarmayın: Erkekler kompleksli, alıngan kadınlardan hoşlanmaz. Esprili, sınır tanımayan kadınların yatakta da sınır tanımadığını düşünürler.

Dokunuş
Erkekler dokunmayı, dokunulmayı sever. Bu kaçınılmaz bir gerçektir! Kendine dokunmaktan çekinmeyen bir kadın onlara çok seksi gelir. Saçlarına, omuzlarına, kendi kollarına sarılan bir kadın, onlara kendilerinden çekinmeyeceğinizi hissettirir.

alıntıdır..

İmza büyük...

Zynep
*

Burç : Terazi
Nereden : İST
Kan Grubu : A Rh-
Üye No : 2145

Ruh Hali:

Stranger&Zynep

« Yanıtla #1 : 08 Mayıs 2007, 22:18:49 Sal »

Smiley

Cσ∂єx
Site Sahibi
*

Burç : Koç
Nereden : Tekirdağ
Kan Grubu : A Rh+
Üye No : 2

Ruh Hali:

Sus(muş)!...

« Yanıtla #2 : 08 Mayıs 2007, 23:23:38 Sal »

Grin

Özgür'lük! Daha iyi anlıyorum artık seni Smiley

İsyan etme gökyüzü, benim kadar ağlayamazsın.

dileklerperisi
Forum Delisi
*

Burç : İkizler
Nereden : istanbul
Kan Grubu : AB Rh+
Üye No : 22343

Ruh Hali:

her biten şafağın ardından bir yenisi başlıyor...

« Yanıtla #3 : 09 Mayıs 2007, 14:11:10 Çrş »

Dokunuş
Erkekler dokunmayı, dokunulmayı sever. Bu kaçınılmaz bir gerçektir! Kendine dokunmaktan çekinmeyen bir kadın onlara çok seksi gelir. Saçlarına, omuzlarına, kendi kollarına sarılan bir kadın, onlara kendilerinden çekinmeyeceğinizi hissettirir.

evet kaçınılmaz gerçek. Azn

Kapatma gözlerini;
Çünkü sen kapattıkça gözlerini, ben gökyüzünü göremiyorum...
Ve ışık dökülmüyor başıma;
Korkuyorum...

saricadi
K A L B İ M
*

Burç : Başak
Nereden : izmir
Kan Grubu : A Rh+
Üye No : 21788

Ruh Hali:

« Yanıtla #4 : 09 Mayıs 2007, 21:36:43 Çrş »

Sonuçta erkeği mest etmek var.. hmm.. anladım Grin Grin Grin

BEN SANA YÜREĞİNİ ESİR EDEN KÖLE MİYİM..!?!

CadI
*

Burç : Terazi
Nereden : İstanbul
Üye No : 2669

Ruh Hali:

« Yanıtla #5 : 10 Mayıs 2007, 01:35:55 Prş »

Sonuçta erkeği mest etmek var.. hmm.. anladım Grin Grin Grin

Wink  Wink

...
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  
Etiketler: erkekler dokunan erkekleri mest edecek erkeklere dokunmak sevgiliyi mest eden mesajlar erke erkekler sever mest eden sozler erkekleri mest eden hareketler beden dili dokunmak erkekler nereye dokunulmasini sever
sekste sozluk yatakta mest bir mest etmenin erkegini mest etmenin yolu erkegi mest eden sozler erkek sevgiliyi mest edecek kadinin erkege eden dokunur erkek hissettirir erkeklere kadini mest edici sozler

Gitmek istediğiniz yer:  

Sevgi & Aşk Sevgi & Aşk