Gönderen Konu: Yeşil ve Biz...  (Okunma sayısı 1576 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Zynep

• Artık sende "biz" densin..
  • *
  • Stranger&Zynep
Yeşil ve Biz...
« : 20 Kasım 2006, 00:05:27 Pzt »
Akşam Ayseller evlenıyor.Kararlastırdığımız gıbı gıyınecegım.Senınle uyumlu olucaktık yaa hatırlıyorsun değil mi?
Sen yeşıl kravatını takıcaktın ve bende  uyumlu olalım dıye bana cok yaşıktırdıgın yeşıl kupelerımı takıcaktım unutmadın dımı?
Kravatın yeşil gozlerınle uyumlu olucaktı.Ve ben bır kez daha asık olucaktım sana...

Uff burası cok soğuk.Geceleri üşüyormusun bensiz.

Dun akşam butun ısıkları kapatım mumları yaktım hanı bırlıkte ızlerdık yaa yanışlarını...Bende oturdum ızledim.
Yavaş yavaş yanan mumlara bakarak uyumuşum sabah annem uyandırdı.

Sen yoksun yaa annem bana kanepede yatak acıyor.Kotu olursun gıtme odana dıyor.Aslında bılmıyor ki senınle bırlıkte olduğumu.
Herkes karanlıklarda kaybolduğumu düşünüyor biliyor musun?
Oysa bilmiyorlar ki ben o karanlıklara her dalışımda seni buluyor ve kendimi kaybediyorum…

senın en sevdığın yemeklerı yaptım dun akşam mumlarımızı yakıp uykuya dalmadan once.
En sevdığın salatayı yaptım yıne...Anneme dedım ki 'bak İlker bu salatayı cok sevıyor'
 Annem yuzume oylece baktı..Ne duşunduğunu hissedıyordum.'İlker bu salatayı cok sevıyor(du) demem gerekıyordu.'
Ama bılmıyor ki senın benımle her an olduğunu ve benden hiç gıtmedığını.

Eve gıdıp akşam için hazırlanmam gerekıyor tıpkı konuştuğumuz gıbi yeşil kupeklerımı takıp hafıf bır makyaj yapacagım.
 Senın sevdiğin gibi...

Bu gun yanına gelırken sana neler anlatıcaktım oysa...Yanına gelınce unuttum hepsını.

Senın yanına gelmeden once gıdıp beyaz bır elbıse aldım.Beyazı bana cok yakıştırırdın yaa...
Bu gece onu gıyecegım yanımda sen varmışsın gıbı keyıfle yuruyecegım.

Artık gıtmem gerekıyor.Bu soğuk yerde bırakıp gıtmıyorum seni.Sende gelıyorsun benımle.
 Yuregımde...

TÜLAY

Teşekkür ederiz.
Kalbim Forum Yönetim//
« Son Düzenleme: 20 Kasım 2006, 08:31:58 Pzt Gönderen: Zynep »