Gönderen Konu: Ben bir Okyanus Sen Bir Adaydın Oysa OceanSSrcreaM 8/14/12/2006  (Okunma sayısı 1574 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Zynep

• Artık sende "biz" densin..
  • *
  • Stranger&Zynep

Canım gibi  sevdim ben seni...
Sen bana  bir  "akşam üstü"  geldin,yalansız  ve  tertemiz  bir akşam üstünde  tanıdım ben seni.
Seni bulduğum yer  kırmızı güller  değil, beyaz  güller  rengindeydi,ben sevmeye  sevdalı bir  lodostum,sen sevmeye  sevdalı bir  kelebek...
Lodosuma  alıp seni  uzak diyarlara  götürmek  istedim,oralarda  saklamak hiçkimselere  göstermeden bir  ömür  boyunca  sen,i   sarıp sarmalamak istedim.
Sana  her  gelişimde  duvarlarınla   selamlaştım önce,her  seferinde  beni kovdular  yüreğinin  kapısından,hiç pes  etmedim ben seni sevmekten.
Razıydım başıma gelecek olan tüm acılara  göğüs  germeye,tek sözünle  yapa bilirdim ben bunların tümünü!
Tek bir söz bekledim ben  hep senden,sadece tek bir  söz...
Her  zaman aklımda  olan tek bir şey  vardı,burcu  burcu  yüreğime  kazıdığım gözlerin.
Hiç çıkarmadım ben aklımdan gözlerini ne olursa  olsun,sevdim  onu  gözbebeğimmiş  gibi,koklamaya  bile  kıyamadım ben seni,incinirsin,farketmeden seni  incitirim diye,sen yaban bir gül değildin,ben seni beyaz  güller   bahçesinde   sevdim  bir  akşam üstü.
Hoyrat  yüreğindeki  arsız arzu  ile  koşup  dururken  sen sağa  sola,ben sessizce   uslanmanı  ve  durulmanı bekledim öylece,kendi acıma  umursamadan senin acını dindirmeye  çalıştım hep ,biz  olabilmemiz  için  önce  senin  iyi olman gerekiyordu,rüzgarda  yönünü  bulman  kafanı  arındırman  vede  yeni  bir  sen için  çaba  göstermeye  başlaman gerekiyordu...
Ben hep sabrettim,sen hep ısrar ettin...
Sustuklarımı anlamayacağını bildiğim  halde  konuşmadım hep sustum,konuşsam seni  daha  fazla  acıtacağım  için sustum,sessizce usulca  düzelsin istedim herşey  ama  ben hep  duvarlarından  yüreğinin kovuldum...
Senin  bilmek istediğin seni  sevip sevmediğimdi,aslında   bunu öğrenmek için  harcadığın zamanı  beni  anlamak için  harcamış olsaydın  görecektin okyanusumdaki o eşşsiz  güzellikteki adayı...

Kızımız  olacaktı;adı  deniz..
Ben bir  okyanustum,sen  bir  ada,ve  bizim yegane  mutluluğumuz;  Deniz...

Ben çabaladıkça  acılara, ben acıdıkça  sen kaoslara  yenik düştün.
Her  ağzımı  açışımda  bilerek ve isteyerek seni acıttığımı  düşündün,oysaki  ben özenli sözlerin oklarıyla  seni  durultmaya  ve  kaçınılmaz  acılarda  kaybolmana  engel olmaya  çalışmıştım.

Sen beni  anlamadın hiç bir  zaman, ve  anlamayacaksında  sanırım,
Bu kez   bir  başka  akşam üstündeyiz  biz  şimdi,bambaşka  bir  grilikteyiz,ve bam başka  bir  dilde  elveda  sana son kez gözbebeğim...

Tebrikler. Teşekkür ederiz.
Kalbim Forum Yönetim//