Gönderen Konu: Haziran 2009 / Flamingo - Ey Sevgili...  (Okunma sayısı 1746 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı morkelebek

• Süper Moderator
  • *
  • ...
Haziran 2009 / Flamingo - Ey Sevgili...
« : 31 Temmuz 2009, 23:32:13 Cum »
Ey sevgili...!
Yüzünü görmedim henüz... Tanımıyorum seni... Yaşamadım... Kokunu çekmedim burnuma... iliklerime kadar hissedemedim sevgini... Tenini, gözlerini de tanımıyorum... Ama varsın, ama gerçeksin...! Biliyorum... Yaşıyorum seni bir yandan... Yaşatıyorum içimde, olmayan seni...
Gözlerim doluyor, ağlamak istiyorum... Ağlayamıyorum... Bu karanlık yerde, bu sensiz yerde, seni bekliyorum... Öylece... Hesapsız kitapsız... Masum bir çocuğun ilk oyuncağını sevdiği kadar seveceğim seni... Hatta daha fazla...! Yeter ki gel... gel olmayan sevgili... Tanımıyorum seni... Belki de hiç yoksun, hep hayallerimde yaşayacaksın... Ama gel be sevgili... Gerçekten kanıtlayalım, bu dünyada aşkın var olduğunu... Değer bilindiğini... Her şeyi doya doya, gönlümüzce yaşayalım... Ama ya... Ya yoksan be sevgili...
Kalmamışsa senin gibi bir insan,  hiç bulamayacaksan beni... O zaman... O zaman ben kendime yeterim  sevgili... Tıpkı masum bir çocuğa  bir oyuncağın yettiği gibi...  Ellerim titriyor... Heyecanlanıyorum... Sen olduğunda daha çok olacak bu, biliyorum.... Kalp ağrım olacaksın... Baş belam olacaksın... Gözyaşlarımın sebebi olacaksın belki... Kim bilir? Ama hayatımın sebebi olacaksın... Yol arkadaşım olacaksın...  Sevdiğim, sevgilim, erkeğim olacaksın... Tüm bunlara hazırım... Göze aldım... Yaşayacağım seni sonuna kadar.... Yeter ki zamanlı gel sevgili... Sen, benim olansın... Benim olacak olansın... Sen benim ''sevdiğim'' olacaksın... Ve inan ki sevgili, bu herkesin yaşayacağı bir şey olmayacak.... Boyumdan büyük bir istek bu belki... Gülümsüyorsun şimdi bana, hayallerime... Benden  çok uzaklarda... Olsun be sevgili, varsın boyumdan büyük olsun... Ulaşamayacağım düşünülen yerde olsun... Ben hiç bıkmam hayal etmekten, hiç usanmam... Yeter ki gerçek  olsun... Yaşadığım, yaşayacağım her şey...

~ S€RAP ~

Tebrikler - Kalbim Gen tr Yönetimi.
Sahici...