Gönderen Konu: En iyi Deneme/Mart-2008/ Pucca-Düşlerden Gerçeğe  (Okunma sayısı 2221 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı korayhan

• Artık sende "biz" densin..
  • *
En iyi Deneme/Mart-2008/ Pucca-Düşlerden Gerçeğe
« : 30 Nisan 2008, 00:45:47 Çrş »

Düşlerden gerçeğe..
Rüyalarımda avuçlarında uyumayı hayal ettiğim sevdiğime;
Sensizlikle başlayan günleri kovalayan bir avuç kara gece. Beklediğim her saniseye şaşırdığım, bundan utandığım bazende sızlandığım aşkıma.. El ayak çekilince gecelerin üzerime çöküşünü izlemeye dayanamadığım, yorulduğum mavi dünyaya..

Sustuğum susturduğu, belkide hiç anlayamadığı, şimdi özlemle kağıt kaleme sarıldığım, gökkuşağım. Karanlıkların oyun oynadığı, sessizliğin büyük çığlıklara gebe olduğu, serin akşamlara.. Uzun yolculuklara çıkıyorum. Bilmem ne zaman sona erer, nefes almak güç gelirken, asılamam bu yaşama.. Bekleyemem bana gelmesini.. Yaklaştıkca minik minik atar kalp atışlarım, birden durulurum. İnanamam o olduğuna, şaşırır kalır, buz keseilirim o an. Gözlerimi açamam gider diye korkarım. Açtığımda yok olduğun her an aklıma gelir engellerim hayal kurmayı.. Ertelerim uyumayı... Rüyalarıma gelmeni beklediğimi bile bile kapatamam karanlığa gözlerimi. Nefesler arasında kaybolur giderim. Sessizce...

Güneşi hiç bu kadar soluk görmezdim. Bilmezdim karanlığı.. Düşlerden gerçeğe..
Yaşayamadığım her an'a.. Gücüm yok şimdi zamanı çevirmeye... Gel bir düş daha ver bana?

Şimdi inanığım tüm doğrular kayboldu içimde! Ellerim bomboş, sensiz hayal kurmakta zevksiz!
Zamanı öldürüyorum ama benim yok olan zamanla! Akıp giten farkedilmeyen.

Sussan olmaz konuşsan boş;biten sevginin ardından.
Fark et artık o sevgi değil, senin yarattığın devin; seni ezip geçmesi..
Ya anıları silsinler,    ya seni ya beni ya da ikimizi yok etsinler.

Rüyalar yasak şimdi, beklemek acı. Aşksa.. Hepsi eksik.

Pucca//

Tebrikler Pucca..
Kalbim.gen.tr yönetimi..
KOYDUĞUM NOKTALARIN ARDINDAN YENİ BİR CÜMLE KURMAYACAĞIM ARTIK...

Çevrimdışı Jazira

• Artık sende "biz" densin..
  • *
  • Askerime Uzanan Bütün Kirli Ellerin Canı Cehenneme
En iyi Deneme/Mart-2008/ Pucca-Düşlerden Gerçeğe
« Yanıtla #1 : 01 Mayıs 2008, 10:16:43 Prş »
Tebrik ederim pucca
İmza Devri Bitti!