Gönderen Konu: Günlük Burcunuz - Burç Analiziniz..  (Okunma sayısı 9888 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı broken_heart

• Artık sende "biz" densin..
  • *
  • RuhUnA bİR HançeR De bendEN..!
Günlük Burcunuz - Burç Analiziniz..
« Yanıtla #30 : 09 Haziran 2007, 11:08:38 Cts »
9 Haziran 2007 - Bugün yay

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
 Çok hareketli ve bereketli bir gün. Para konusunda da oldukça talihlisiniz. Şansınız oldukça açık durumda. Bu şansınızı zorlamadan dikkatli davranırsanız karlı çıkarsınız. Birlikte olduğunuz kişi hakkında söylenen sözlere hemen inanmanız üzülmesine neden oluyor. Gerçeği öncelikle karşınızdakine sorup öğrenme yoluna gitmelisiniz. Ancak böyle davranırsanız size güveni ve ilgisi bitmeyecektir. Sevgilinizle aranızda olan bütün olumsuzluklar sona erecek. Hayattan çok şey bekliyor ve her zaman en iyi payı almayı başarıyorsunuz. Öksürüğünüzün nedeni fazla sigara içmeniz.

doktormu bu ya ..evt bu aralar çok sigara içiyorum...olumlu bir burç oldu bugünlük hadi bakalım ne olur..

şEyTaNa AKŞaM YeMeĞi ısmaRlaDım,

oNUN BütÜN SIrlArını çALDIM..

Adına 3 kelime ekledim;
4.ye gerek kalmadı

"Adın" sen yalandan ibaretsin..!!!

Çevrimdışı witch_girl

• *
  • ÇeK GiT...
« Yanıtla #31 : 09 Haziran 2007, 13:57:10 Cts »
Bugün aşırı çekicisiniz. Sizi görenler hemen etkilenecekler. Yeni ilginç kimseleri tanıyacaksınız. İş durumunuz iyi. Para durumunuz fevkalade. Size türlü yerden irili ufaklı para gelecek. Paranın bir bölümünü kendiniz harcayacaksınız. Diğer kısmını sağlam yatırımlara yönledirin. Karşınıza hoş biri çıkacak. Onunla ani ve ateşli bir ilişki olabilir. Kendinizi dinleme huyundan vazgeçin. Hastalık hastası olmayın.

teşekkürler bazıları tuttu karşıma hoş moş biri çıkmasın istemiyorum gani yeter ;D

İmza büyük...

Çevrimdışı HoNeY

• *
  • O artık biz bizede :)
« Yanıtla #32 : 10 Haziran 2007, 00:33:01 Paz »
ASLAN

10 Haziran 2007 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK

Kendinize zaman ayırdığınız ve dinlendiğiniz zaman gösterdiğiniz performans herkesi şaşkına uğratıyor. Ne yazık ki kendinize fazla zaman ayırmıyorsunuz. Rejim yapmak istiyor ama başlayamıyorsunuz. Birden kendinizi bu kadar sıkıntıya sokmayın. Yavaş yavaş yemekleri azaltın ve bol bol hareket yapın. Aşkın sihirli gücü size bu konuda destek verecek. Kısa bir yolculuk görünüyor. Bu yolculuk sırasında rahatladığınızı hissedeceksiniz.

Kısa da olsa küçük bir kaçamak yapmaya ihtiyacım var... (yolculuk konusunda)

Çevrimdışı witch_girl

• *
  • ÇeK GiT...
« Yanıtla #33 : 10 Haziran 2007, 09:15:12 Paz »
İstediğiniz başarı geliyor. Hiç ummadığınız birinden destek göreceksiniz. Bu kişi iş yerinizden ve sizi kıskandığını sandığınız biri. Aranızda güzel bir dostluk başlayacak. Evle ilgili bazı sorunlar olabilir. Bunu daha fazla büyütmemelisiniz. Herşeyin çaresi var. Çevrenizde yeni yeni kimseler belirmekte. Sevdiğinizle ölçülü ilişkiler içinde olmalısınız. Sevdiğiniz yoksa bir yakınınız sayesinde tanışacağınız biriyle aranızda yakınlaşma olacak. Talih oyunları oynayıp moralinizi bozmayın. Şu sıralar şans oyunlarında kısmetiniz yok

ne şans oyunu bee yalancıı :P

İmza büyük...

Çevrimdışı broken_heart

• *
« Yanıtla #34 : 21 Haziran 2007, 09:17:16 Prş »
21 Haziran 2007 - Bugün  yay

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
 Önünüzde zorlu günler var. Mutlu olmak için biraz uğraş vermeniz gerekecek. Fakat bu zorlu günleri atlatmak çok uzun sürmeyecek. Aşk size yardımcı olacak. Eğer seviyor ve seviliyorsanız istediğiniz desteği karşınızdaki insandan fazlasıyla göreceksiniz. Eğer bir sevdiğiniz yoksa yeni tanışacağınız biri size ummadığınız kadar yakın olacak ve destek çıkacak. Yaratıcılığınız sayesinde daha çok para kazanabilirsiniz. Sağlığınız iyi. Sorun yok.

bu defa çok güzel yaklaşımlarla tuttu bu fal....

Adına 3 kelime ekledim;
4.ye gerek kalmadı

Çevrimdışı witch_girl

• *
  • ÇeK GiT...
« Yanıtla #35 : 21 Haziran 2007, 15:47:56 Prş »
Bugünlerde herkes sizin ne kadar kendini beğenmiş ve vurdumduymaz olduğunuzu düşünüyor. Oysa siz böyle değilsiniz. İncindiğiniz zaman zırhınıza bürünüyorsunuz. Alçak gönüllülüğünüz ve vericiliğiniz dostlarınızın artmasına yol açacak. Aşkta da hep ben alırım, böyle olmalı demeyin. Ona sevgisini istediği gibi gösterme fırsatı tanıyın. Kendi koşullarınızda diretmeyin. Daha erken yatın. Zira uykunuzu alamıyorsunuz. Yatmadan önce bitkisel çaylar içmeyi deneyin.

hımm.. bu sefer dogruu :D
İmza büyük...

Çevrimdışı HoNeY

• *
  • O artık biz bizede :)
« Yanıtla #36 : 26 Haziran 2007, 22:45:09 Sal »

ASLAN

26 Haziran 2007 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK

Çalışıyorsanız iş hayatınızda bir yıldız gibi parlayacaksınız. Yaptığınız anlaşmalar, imzaladığınız sözleşmeler v.s. hepsinden karlı çıkacaksınız. Duygusal hayatınız için söylenebilecek bir değişiklik yok. Temkinli olmalısınız. Yalnızsanız şu günlerde gideceğiniz bir partide şık ve bakımlı görünümünüzle tüm dikkatleri üzerinize çekeceksiniz, fakat siz çok ince eleyip sık dokuyan bir tipsiniz. Yine çevrenizdekilerde bin türlü kusur bulacaksınız. Şikayet etmeden önce biraz bekleyin. Belki hiç de öyle değillerdir. Çünkü biraz abartıyorsunuz.

Dikkate alıcam ;)

Çevrimdışı Cσ∂єx

• Site Sahibi
  • *
  • Sus(muş)!...
    • Kalbim
« Yanıtla #37 : 29 Haziran 2007, 02:44:26 Cum »
KOÇ

29 Haziran 2007 - Bugün

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
 Herşeyi kara görmeyin. Yukarı sıçramak gibi bir isteğiniz varsa arzu ettiğiniz pozisyona gelmekle kalmayacak, aynı zamanda hedeflerinizi de birbir ele geçirmiş olacaksınız. Dizginler sizin elinizde. Aşk hayatınızda fırtınalar esse bile yaşamın diğer alanlarında karşınıza çıkan fırsatlar kendinizi bir anlamda iyi hissetmenize yarayacak. Maddi açıdan da şu günlerde rahatlayacaksınız. Yine de ayağınızı yorganınıza göre uzatmakta fayda var. Sonunda siz karlı çıkarsınız.

Özgür'lük! Daha iyi anlıyorum artık seni :)

İsyan etme gökyüzü, benim kadar ağlayamazsın.

Çevrimdışı witch_girl

• *
  • ÇeK GiT...
« Yanıtla #38 : 30 Haziran 2007, 18:50:46 Cts »
Geleceğinizle ilgili önemli kararlar alacağınız bir döneme giriyorsunuz. Sevdiğinizle bazı sorunlar çıkabilir. Onun da fikirlerine önem verin. Uyarılarını dikkatle dinleyin. Elde edeceğiniz kazanç yüzünüzü güldürse bile çok büyük gelişmeler beklemeyin. Adımlarınızı sağlam atın. Her zaman bir açık kapı bırakın. Hayatta herşey olabilir, unutmayın. Sosyal hayatınız çok renklenecek. Yeni kişilerle tanışacaksınız. Yeni imkanlar ve fırsatlar doğabilir. Gözünüzü dört açın. Bundan yararlanmayı bilin. Sağlık yönünden hiçbir sorun görünmüyor

;D ;D ;D eh işte tuttu biraz
İmza büyük...

Çevrimdışı broken_heart

• *
« Yanıtla #39 : 04 Temmuz 2007, 09:27:54 Çrş »
4 Temmuz 2007 - Bugün
yay

PARA, AŞK,
İŞ, SAĞLIK
 Bugün idari ve hukuksal işlerde güçlüklerle karşılaşabilirsiniz. Başkalarına emir vermekten çok hoşlanıyorsunuz ve herkesi sizin kurallarınıza uymaya zorluyorsunuz. Eğer iş arkadaşlarınızla aranızda büyük bir kavga çıkmasını istemiyorsanız, yalnız çalışmalısınız. Sevdiğinizle aranızda bazı sorunlar olduğu bir gerçek. Ancak canınızı sıkmayın, çünkü herşey yoluna girecek. Yalnızsanız mükemmeli aramaktan artık vazgeçmelisiniz. Düşünmeden hareket etmekten kaçınmalısınız. Enerjiniz ve performansınız tam yerinde. Özellikle ayın son günlerinde mutluluk var.

yanlız çalışıyorum zaten,baya yakınlaşma var..

Adına 3 kelime ekledim;
4.ye gerek kalmadı