Gönderen Konu: Dondurma Seçiminiz Karakterinizi Ele Veriyor.  (Okunma sayısı 6999 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı witch_girl

• Artık sende "biz" densin..
  • *
  • ÇeK GiT...
Dondurma Seçiminiz Karakterinizi Ele Veriyor.
« Yanıtla #20 : 09 Ağustos 2007, 10:07:22 Prş »
Fıstıklı sevenler :İçe kapanık ve çekingen bir yapıya sahiptirler. Duygu ve düşüncelerini ifade etmekte zorlanırlar ve ilk adımı hep karşıdan beklerler. Kolay beğenemediği gibi kolay da unutamayan fıstıklı dondurma sevenler, çekingenliği sebebiyle çevresindeki kişilerle iletişim kurmakta zorlanırlar.

Limonlu sevenler: Nostalji düşkünü ve hayalperest bir yapıya sahiptirler. Onlara göre eskiye ait her şey ilgi çekicidir,eski plaklar, giysiler, resimler hep dikkatlerini çeker. İkili ilişkilerinde hep eski yılları örnek alırlar ve 70'li yılların aşklarını yaşamak isterler. Bu saplantılarından çok zor koptukları da uzmanlarca vurgulanıyor

:) :) teşekkürler + rep ;)
İmza büyük...

Çevrimdışı Enya

• *
  • Sen, içimde isen;“Ben”sin artık! ..
« Yanıtla #21 : 09 Ağustos 2007, 12:19:22 Prş »
 ;)

Çevrimdışı Bircem

• K A L B İ M
  • *
« Yanıtla #22 : 10 Ağustos 2007, 02:36:42 Cum »
Karamelli severim, açıklama hemen hemen doğru
dondurmacı abiler mi yazmış bunu(nerden tanıyolarmış beni ;D
Teşekkürler ;)
Kadın, dünyaya egemen olan tek tuttukludur.

Çevrimdışı cigdemm

• *
  • Yaprak döker bir yanimiz,bir yanimiz bahar bahce..
« Yanıtla #23 : 06 Ocak 2008, 03:51:21 Paz »
Limonlu...Isime geldiginden degil,hakkaten tamamen tuttu..anilar ve ben Oo..
Umut denizin ta orta yerinde bir deniz anasi..Bir acilir,bir kapanir,bir acilir,bir kapanir...

Çevrimdışı MynE

• Forum Delisi
  • *
  • =))
« Yanıtla #24 : 08 Ocak 2008, 16:18:53 Sal »
Karamelli dondurma sevenler: Çok düşünmeyi seven ve detaylara inmeyi seven ve mutluluğu ayrıntılarda arayan bir karakteristik özellik taşıyorlar. Sevdiklerinin özel günlerin asla unutmuyor ve kaçırmıyorlar. Çevresindeki insanları mutlu etmekten çok büyük bir zevk alıyorlar. İkili ilişkilerinin uzun süreli olması yönünde çaba gösterirler ve romantik tavırları ve düşünceli davranışlarıyla karşısındaki kişini dikkatini çekerler. En iyi anlaştıkları grup ise eğlenceli ve romantik yapıdaki insanlardır.

ben işte yaw. ne güzel de anlaşmış beni :P
Hayat çok güzel. Gülersen =)

Çevrimdışı serkanbjk

• Forum Kurdu
  • *
  • kızımız ILGINNNNN
« Yanıtla #25 : 10 Ocak 2008, 15:28:59 Prş »
kakaolu olucak kardeşim yaa  ;) ;)
EGER BIR GUN O HİC AYRILMAMACASINA SARILDIGIM ÖLÜMLE UZAKLARA
GİDERSEM,YAĞMURLARA EMANETSIN
SENIN ICIN KAN AKITMAK GEREKIRSE BEŞİKTAŞ''''IM
DÜNYA' NIN ATARDAMARINI KESERIM!
YOK OLMAZ SENİN KANIN OLACAK DERSEN,,,
BEN SENİ TOPRAKTA DA SEVERİM BEŞİKTAŞ'''IM

bebekyüzlüm

• Ziyaretçi
« Yanıtla #26 : 10 Ocak 2008, 16:58:37 Prş »
karamellii valla açıklama doğruu :D

Çevrimdışı özge baran

• Forum Heveslisi
  • *
  • Hayat birkez eğilip öpsün alnımızdan...
« Yanıtla #27 : 11 Ocak 2008, 20:08:24 Cum »
Karamelli dondurma sevenler: Çok düşünmeyi seven ve detaylara inmeyi seven ve mutluluğu ayrıntılarda arayan bir karakteristik özellik taşıyorlar. Sevdiklerinin özel günlerin asla unutmuyor ve kaçırmıyorlar. Çevresindeki insanları mutlu etmekten çok büyük bir zevk alıyorlar. İkili ilişkilerinin uzun süreli olması yönünde çaba gösterirler ve romantik tavırları ve düşünceli davranışlarıyla karşısındaki kişini dikkatini çekerler. En iyi anlaştıkları grup ise eğlenceli ve romantik yapıdaki insanlardır.
Vişneli sevenler: Eğlenmeyi seven, hayatta her an eğlenebilecek bir şeyler arayıp bulan bir karaktere sahiptirler. Hayatlarının kaynağı eğlence olan vişne sevenler çevresindeki insanları en olumsuz koşulda bile gülümseten ve bunun yanında ailelerine düşkün bir karakterleri vardır. Duygularını içlerinde yaşarlar ve kimseye birşey belli etmezler.
Aslında giden değil kalandır terk eden, giden de bu yüzden gitmiştir zaten...

Çevrimdışı SAILORMOON_AYKA

• *
  • hic bir soz sessizligin bilgesini tasiyamaz
« Yanıtla #28 : 11 Ağustos 2009, 19:08:10 Sal »
Vişneli sevenler: Eğlenmeyi seven, hayatta her an eğlenebilecek bir şeyler arayıp bulan bir karaktere sahiptirler. Hayatlarının kaynağı eğlence olan vişne sevenler çevresindeki insanları en olumsuz koşulda bile gülümseten ve bunun yanında ailelerine düşkün bir karakterleri vardır. Duygularını içlerinde yaşarlar ve kimseye birşey belli etmezler.

Bu tutdu :)

Çikolatalı dondurma sevenler:Bu gruptaki insanların çapkınlık yapmayı çok sevdikleri, hızlı yaşamayı, flört hayatı yaşamayı sevdikleri uzmanlar tarafından vurgulanıyor. Cazibesi ve sevimliliğine çok güvenirler ve bu özellikleriyle karşısındaki kişinin dikkatini çekerler. Çikolatalı dondurma seven erkeklerin çapkın olması nedeniyle kadınlar tarafından çok güvenilmediği belirtilirken, bu kişilerin macerayı seven ve hareketli insanlarla daha iyi anlaştığı ifade ediliyor.

En cok bunu seviyorum ama bu fazla tutmadi ya :)

Dün
Hayat çenberinde düzenlice ürpererek
Dalqalanan bir zerre hayal ettim.
Oysa bugün
Kesinlikle biliyorum ki,
Çember benim.
Ve hayat
Bütünüyle zerreler halinde benim içimde
Haraket ediyor...